Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
 

1. svozová oblast pro odtahy vozidel na likvidaci

Jako standartní službu k rychlému a bezstarostnému vyřízení ekologické likvidace nabízí naše společnost MILATA odvoz vozidla od zákazníka ZDARMA v domluveném termínu a čase. Autovraky a další vozidla svážíme do sběrny k ekologické likvidaci z celé oblasti Severní Moravy a Slezska. 

Pro přesnější sestavení individuální nabídky zákazníkovi, který u nás poptá službu ekologické likvidace vozidla nebo výkupu autovraku na náhradní díly, máme celou oblast našeho působení rozdělenou na TŘI SVOZOVÉ OBLASTI. Tyto oblasti určuje vzdálenost od výjezdního místa našich odtahových vozidel - ze sběrného místa autovraků.

1. svozová oblast je neblížší k našemu centrálnímu vrakovišti MILATA a proto zpravidla obsahuje pro zákazníka tu nejvýhodnější nabídku. První svozovou oblast reprezentují především města Ostrava, Frýdek - Místek, Havířov, Třinec, Karviná, Bohumín, Kopřivnice a Frenštát pod Radhoštěm. Bezplatně jezdíme samozřejmě také do blízkého okolí z níže uváděného seznamu měst a obcí. Bezplatný odtah na likvidaci provádíme v rámci Severní Moravy a Slezska, naše první svozová oblast pokrývá celý Moravskoslezský kraj.

 

Aktuální nabídka při odvozu vozidla z 1. svozové oblasti

 

1. svozová oblast - Odtah vozidla od zákazníka

GARANCE - finanční bonus za kompletní autovrak
od 1.000 Kč
Výkupní cena - výkup na díly - řešeno individuálně
až 50.000 Kč
Odtahová služba - odvoz vozidla z adresy zákazníka
ZDARMA
Odtahová služba - odvoz motocyklu, skútru, vozíku
ZDARMA
Okamžité vystavení potvrzení - originál protokol na místě
ZDARMA
Ekologická likvidace vozidla
ZDARMA
Vyřazení vozidla z registru na úřadě
ZDARMA
Zrušení povinného ručení u pojišťovny
ZDARMA
Silně nekompletní autovrak - chybí výrazné části vozidla - řešeno individuálně
tel.: 607 703 311
Příklad 1. - Nekompletní starší vozidlo - chybí autobaterie - finanční bonus
500 Kč - 1.000 Kč
Příklad 2. - Nekompletní starší vozidlo - chybí kola - finanční bonus
500 Kč - 1.000 Kč
Příklad 3. - Nekompletní starší vozidlo - chybí autobaterie a kola - finanční bonus
500 Kč
Příklad 4. - Nekompletní starší vozidlo - chybí katalyzátor
500 Kč
Bonus: Originální kalendář MILATA 2020
ZDARMA
Změna cen vyhrazena - Přesná nabídka a potřebné informace telefonicky
tel.: 607 703 311

  

1. Svozová oblast - Kde jezdíme

 

Okres Ostrava - město 

Antošovice, Bartovice, Bělský les, Čavisov, Dolní Lhota, Dubina, Heřmanice, Horní Datyně, Horní Lhota, Hošťálkovice, Hrabová, Hrabůvka, Hrušov, Hulváky, Hýlov, Janovice, Josefovice, Klimkovice, Koblov, Košatka, Krásné pole, Kunčice nad Ostravicí, Kunčičky, Lhotka, Mariánské hory a Hulváky, Martinov, Michálkovice, Moravská Ostrava, Muglinov, Nová Bělá, Nová Ves, Olbramice, Petřkovice, Plesná, Polanka nad Odrou, Poruba, Proskovice, Přívoz, Pustkovec, Radvanice, Slezská Ostrava, Stará Bělá, Stará Ves nad Ondřejnicí, Ostrava, Ostrava - Jih, Svinov, Šenov, Třebovice, Václavovice, Velká Polom, Vítkovice, Vratimov, Vřesina, Výškovice, Zábřeh a Zbyslavice.    

Okres Frýdek - Místek

Baška, Brušperk, Dobrá, Fryčovice, Frýdek - Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Hukvaldy, Kozlovice, Krmelín, Palkovice, Paskov, Staříč, SviadnovTřinec a další. Vybraná místa také v 2. svozové oblasti.  

Okres Karviná

Albrechtice, Bohumín, Český Těšín, Dětmarovice, Dolní Lutyně, Havířov, Horní Bludovice, Horní Suchá, Karviná, Orlová, Petrovice u Karviné, Petřvald, RychvaldTěrlicko a další.

Okres Nový Jičín

Frenštát pod Radhoštěm, Kopřivnice, Mošnov, Příbor, Studénka, a další. Vybraná místa také v 2. svozové oblasti a 3. svozové oblasti.  

Další města a obce, do kterých také jezdí naše odtahové speciály pro vozidla na likvidaci, naleznete v 2. svozové oblasti a 3. svozové oblasti.  

Ekologická likvidace vozidel Milata, to jsou služby: Ekologická likvidace vozidel Severní Morava a Slezsko a Ekologická likvidace vozidel Moravskoslezský kraj.

Zákazníkům také nabízíme možnost návštěvy sběrny autovraků - centrálního autovrakoviště Milata a osobní odevzdání vozidla k likvidaci. To bez čekání, bez objednávky a s nejvýhodnější nabídkou.