Certifikovaná ekologická likvidace vozidel | Výkup, odtah a protokol ihned | Autovrakoviště Milata | Frýdek-Místek, Ostrava, Opava, ...
Ekologická likvidace vozidel s výkupem
 

Akce a garance - EKO LIKVIDACE MILATA

 

Vykupujeme staré vraky k likvidaci za váhové ceny

Nabízíme 3.000 Kč za tunu kompletního autovraku (včetně originálního katalyzátoru), který zákazník přiveze do naší sběrny autovraků MILATA.

 

Výkup vozidel na náhradní díly

Vykupujeme stará pojízdná i nepojízdná vozidla, včetně havarovaných automobilů a autovraků, pro jejich další využití na náhradní díly. Rádi vám připravíme individuální nabídku.

 

 

Za vás navštívíme dopravní úřad - zcela ZDARMA

Vyřídíme za vás veškeré potřebné úkony včetně vyřazení vozidla z registru motorových vozidel. Ušetříme vám čas i peníze! Nabízíme bezplatné vyřízení trvalého odhlášení vozidla z registru. Na dopravní úřad se vypravíme místo vás.

 

Bezplatný odtah vraku a finanční bonus

Odvezeme vaše vozidlo určené k ekologické likvidaci, autovrak určený na prodej nebo havarovaný automobil ke zpracování zdarma v rámci Severní Moravy a Slezska. Navíc při odtahu vozidla vyplácíme finanční bonus 2.500 Kč za každý kompletní autovrak.

Vybrané autovraky také vykupujeme na náhradní díly. Pokud vaše auto není plně funkční, neváhejte a kontaktujte nás, abyste nemuseli vyjíždět. Nabízíme vám jednoduché řešení, jak se zbavit nepotřebného vozidla a zároveň získat finanční odměnu.

 

 

Originál složka MILATA

Pouze od firmy Milata obdržíte ZDARMA originální složku MILATA a především její cenný obsah - vzorově zpracovanou dokumentaci a formuláře pro konečné ukončení provozu motorového vozidla.

 

Další akce vrakoviště MILATA

 

 

 

Rozdáváme super dárky, trika a kšiltovky

Vaše spokojenost je pro nás klíčová, a proto odměňujeme vaši zpětnou vazbu skvělými dárky! Dejte nám vědět, co si myslíte o našich službách vrakoviště Milata a získejte šanci vyhrát originální trička a kšiltovky. Každý měsíc vybíráme z vašich recenzí a oceníme několik šťastných zákazníků.

Děkujeme, že jste s námi a těšíme se na vaše názory!

 

Likvidace vozidel MILATA

 

 

Poptávka ekologické likvidace a výkupu vozu

Výkup autovraků

Autovrak vykoupíme na náhradní díly nebo k ekologické likvidaci.

Odtah autovraku zdarma

Vozidlo nebo autovrak bezplatně odvezeme vlastní technikou.

Hodnocení a recenze zákazníků vrakoviště

Pozitivních recenzí

Ověřené vrakoviště

MILATA s.r.o. je ověřeným zpracovatelem autovraků pro Severní Moravu a Slezsko.

Milata tradice od roku 1992

 
Volejte pro výkup a likvidaci
Napište nám