Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
LIKVIDACE VOZIDEL - získejte 1000,- Kč a VÍCE.

607 703 311

Dotazy a objednávky

 

558 642 172

Sběrna autovraků

 

info@milata.cz

Potřebujete poradit?

 

OBJEDNÁVKA

Nezávazná poptávka

 

 

Akce - Eko likvidace Milata

Zajímá Vás kolik za Vaše staré vozidlo nebo autovrak na likvidaci dostanete? Zda bude ekologická likvidace zrovna Vašeho vozidla zdarma nebo zda za ni budete muset něco zaplatit? Budete muset vozidlo na ekologickou likvidaci přivést k nám na vrakoviště nebo si pro něj zdarma přijedeme? Dostanete něco navíc? Třeba dárek?

Na nejen tyto otázky naleznete odpovědi na této stránce a pokud ne, stačí nám jednoduše zavolat nebo kdykoliv napsat, my rychle a rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy, uděláme maximum pro splnění Vašich přání.

 

Aktuální garance a bonusy při odvozu vozidla od zákazníka 

 

Nabídky pro odvozy vozidel na likvidaci jsou sestaveny dle našich tří svozových oblastí v rámci Severní Moravy a Slezska.

Aktuální garance a bonusy při dodání vozidla na Vrakoviště MILATA

 

Dodání vozidla / autovraku zákazníkem na Autovrakoviště MILATA

  • Majitel vozidla může předat vozidlo k likvidaci bez objednávky v běžné provozní době.
  • Zákazník je přítomen kontrole a zvážení vozidla, jsou mu sundány a předány SPZ.
  • Sběrna autovraků - centrální vrakoviště MILATA je vybaveno certifikovanou auto váhou.
  • Vyřízení EKO lividace a vystavení dokladů trvá u nás cca 15 minut.
  • Zákazník obdrží finanční a nefinanční bonusy dle aktuální nabídky.
  • O podmínkách a nabídce likvidace se může zákazník informovat telefonicky předem.

 

Garance, finanční a jiné bonusy, výkupní ceny a poplatky 

 

Nechte si od nás nezávazně spočítat výši Vašeho finančního bonusu. Vždy se dopředu informujte na konkrétní podmínky ekologické likvidace přímo Vašeho vozidla nebo autovraku. V řadech případů Vám totiž může být nabídnuta zajímavá výkupní cena za staré nebo havarované vozidlo. Také Vás může překvapit rozsah našich profesionálních služeb v tomto oboru. Dotazy a nezávazné poptávky na nabídku výkupu a likvidace přijímáme telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím objednávkového formuláře. Vaše osobní návštěva na vrakovišti MILATA v Dobré nás potěší. 

 

Ekologická likvidace vozidel - výkupy a bonusy

 

To zda obdržíte finanční bonus za Vaše vozidlo k ekologické likvidaci nebo Vám nabídneme zajímavou výkupní cenu, stejně tak zda budou veškeré služby spojené s EKO likvidací Vašeho vozidla zdarma nebo snad s poplatkem se odvíjí od několika faktorů. Na prvním místě to je stav, především kompletnost vozidla nebo autovraku, ve chvíli, kdy jej odevzdáváte nám, tedy do zařízení určeném ke sběru a zpracování dosloužilých vozidel. Dalším významným faktorem je, zda pro vozidlo jedeme k Vám, tedy odtah nebo odvoz autovraku, nebo zda navštívíte naše autovrakoviště MILATA v Dobré sami, vozidlo nebo autovrak nám sami přivezete. Vaše osobní návštěva autovrakoviště může být pro Vás nejvýhodnější, ale v některých případech se vyplatí si vozidlo nechat zdarma odtáhnout. V neposlední řadě je rozhodující o jaké vozidlo se jedná. Značka, model, rok výroby, provedení, stav - to vše rozhoduje pro stanovení výtěžnosti při prodeji náhradních dílů z vozidla. Pro stanovení finančního bonusu nebo konečné výkupní ceny tedy rozhoduje nejen značka, model a ročník daného vozidla s ohledem na využití náhradních dílů, ale také je zde řada dalších ovlivňujících faktorů. Např. náklady na ekologickou likvidaci a recyklaci vozidla, výtěžnost získaných surovin z vozidla a a jejich aktuální výkupní ceny nebo také například poptávka a skladová dostupnost konrétní značky a modelu vozidla. Faktorů je při rozhodování mnoho a my je všechny pečlivě hodnotíme, individuálně, při tvorbě nabídky pro konkrétní vozidlo na EKO likvidaci.

 

VÁNOCE 2018

VÁNOČNÍ SVÁTKY 
Omezení provozní doby
:

Autovrakoviště MILATA
Prodej autodílů
Ekologická likvidace aut

Máme zavřeno:
22.12.2018 - 1.1.2019

Pneuservis MILATA
Máme zavřeno:
14.12.2018 - 1.1.2019

Více o provozní době během svátků.

Provozní doba
PO - PÁ 08:00 - 17:00
SO 08:00 - 13:00
SBĚRNA AUTOVRAKŮ
polední přestávka 11:30 - 12:30.
 
Autovrakoviště MILATA - příběh firmy na idnes.cz
Ekologická likvidace vozidel Milata v reportáži TV POLAR