Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
 

Aktuality & Akce

Prodej levných autobaterií z autovraků

Prodej levných autobaterií z autovraků

10. dubna 2015

Prodej použitých autobaterií - akumulátorů z autovraků - ušetřete výhodným nákupem baterie, která Vám ještě vydatně poslouží! Autobaterii Vám připravíme do provozu schopného stavu a navíc Vám ji otestujeme pomocí diagnostiky. Zákazník dostává automaticky k autobaterii protokol o jejím stavu.

Výkup šrotu - 10 otázek na firmu Milata

Výkup šrotu - 10 otázek na firmu Milata

30. března 2015

S odkazem na již měsíc trvající nová pravidla ve výkupu šrotu a druhotných surovin od fyzických osob zde přinášíme odpovědi na 10 otázek týkající se přímo těchto změn, našeho sběrného dvora a našich zákazníků. O tom jak výkup u nás ve sběrném dvoře MILATA v Dobré aktuálně probíhá se dozvíte v tomto článku.

Rozšířili jsme náš vozový park

Rozšířili jsme náš vozový park

26. března 2015

Zkvalitňujeme naše služby a rozšiřujeme náš vozový park. Nejen pro ekologickou likvidaci vozidel nyní u nás jezdí zcela nový vůz FIAT DUCATO. Dané vozidlo slouží především pro bezplatný odvoz osobních vozidel určených k ekologické likvidaci, ale nabízíme také toto vozidlo pro další odtahové a přepravní služby (ceník služeb naleznete ZDE).

Změny od 1.1.2015 - Převod vozidla

Změny od 1.1.2015 - Převod vozidla

19. března 2015

S účinností od 1. ledna 2015 vstoupila v platnost novela zákona č. 56/2001 Sb., o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích. Zahrnuje řadu změn, od administrativy spojené s převodem vozidla u úřadů obcí s rozšířenou působností až po zánik vozidla. Přinášíme nejdůležitější informace k převodu vozidla mezi prodávajícím a kupujícím. Informace ZDE.

ZDARMA kapalina do ostřikovačů!

ZDARMA kapalina do ostřikovačů!

17. března 2015

Nemrznoucí kapalina do ostřikovačů od firmy MILATA za nejlepší cenu - ZADARMO! Pro naše zákazníky nemrznoucí kapalina z recyklace autovraků zdarma. Platí do odvolání pro všechny zákazníky (ekologická likvidace, výkup šrotu a druhotných surovin, pneuservis, náhradní díly, odběr elektrozařízení, přepravní služby, autobazar). 

Náhradní díly na vozidla Multicar

Náhradní díly na vozidla Multicar

13. března 2015

Rozšířená nabídka použitých náhradních dílů na vozidla - pracovní techniku MULTICAR. Pošlete nám poptávku na konkrétní díl a my ji rychle a expresně vyřídíme. Budeme Vás kontaktovat.

 
Autovrakoviště MILATA - příběh firmy na idnes.cz
Ekologická likvidace vozidel Milata v reportáži TV POLAR