Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
 

Moto Kalendář 2018 ZDARMA

Jako každý rok firma MILATA přichází s vlastním, ojedinělým a originálním MOTO kalendářem, který rozdává všem svým milým zákazníkům a spolupracovníkům.

 

Československé motocykly se sportovním nádechem 1950 - 1999

Nafotili jsem pro Vás originální kalendář s tématem: Československé motocykly se sportovním nádechem 1950 - 1999.

V kalendáři velkého formátu naleznete tyto i ojedinělé a vzácné motocykolové veterány: JAWA 500 OHC, PRAGA ED 250, ČZ 961 Scott, JAWA 350 typ 640, JAWA 250 typ 593, JAWA 250 typ 11, ČZ 175 typ 482, PENTAMOTO TORETE 125, ČZ 125 typ 481, JAWA 50 typ 21 Sport, JAWA 50 typ 23 Mustang a JAWA 350 typ 361 sport.

Kalendáře ve formátech A2 a A4 rozdáváme všem našim milým zákazníkům a to jako dárek ZDARMA při nákupu jakéhokoliv našeho zboží nebo služeb.Kalendáře jsou samostatně neprodejné a jejich nabídka je omezená. Ale nebojte, máme jich opravdu hodně! 

VIDEO

Koukněte na naše video z focení letošního kalendáře s ukázkou vybraných historických sportovních motocyklů. 

 

 

Zastavte se na Vrakoviště nebo navštivte Pneuservis MILATA

Stačí navštívit naše Autovrakoviště MILATA v Dobré nebo náš Pneuservis MILATA V Dobré směrem na Pazdernu a zde si zakoupit jakékoliv naše zboží nebo službu. Kalendář je pak Váš! 

Malý výčet portfolia našeho zboží a služeb, pro které akce KALENDÁŘ ZDARMA platí: ekologická likvidace vozidel a autovraků, Výkup autovraků, Prodej použitých autodílu, Služby pneuservisu, Drobné opravy na pneuservisu, Prodej levných pneu a disků, Prodej použitých pneu, disků a kol, Kovošrot, Výkup šrotu a druhotných surovin, Zpětný odběr elektrozařízení, Výkup a likvidace strojů a technických zařízení, Plnění a čištění klimatizací, Dezinfekce interiéru aut ozonem, Kontejnerová doprava a další prodej a služby.

 

Při odtahu vozidla na likvidaci nebo výkup Vám kalendář přivezeme až k Vám

Pokud si od nás necháte odvézt vozidlo nebo autovrak na ekologickou likvidaci, náš pracovník Vám při vyřízení na Vaši adrese osobně předá kalendář jako poděkování, že jste si vybrali naše služby likvidace vozidel a autovraků. 
Upozornění:

Akce platí do vyčerpání zásob - skladové zásoby motocyklových kalendářů.

Akce neplatí při prodeji zboží - náhradních dílů prostřednictvím zásilkového prodeje - odeslání dílu zákazníkovi. Důvodem je choloustivé balení formátu našeho kalendáře. Zákazník při nákupu použitých náhradních dílů se musí osobně dostavit na naši prodejnu. Děkujeme za pochopení. 

 

11. prosince 2017
 
Autovrakoviště MILATA - příběh firmy na idnes.cz
Ekologická likvidace vozidel Milata v reportáži TV POLAR