Kovošrot - výkup šrotu a druhotných surovin
 

Ceník - výkup katalyzátorů

Pro velký zájem o naše ceny naceňujeme pouze fyzicky dodané katalyzátory na naší provozovnu v Dobré

Zajímá Vás výkupní cena za katalyzátor nebo filtr pevných částic, který zrovna držíte v ruce? Hledáte ceník a chcete co nejvýhodněji prodat? My pro Vás máme něco lepšího, než jsou běžné, neaktuální a omezené výkupní ceníky! My totiž máme pro každý katalyzátor nebo filtr pevných částic vždy individuální, přesnou a aktuální cenu, kterou Vám rádi nabídneme. 

Stačí navštívit naší provozovnu a přivést auto katalyzátor nefo DPF filtr k nacenění. Vyzkoušejte naše služby profesionálního výkupu katalyzátorů a filtrů pevných částic. Budete mile překvapeni.

Přímý výkup katalyzátorů
Aktuální výkupní cena za katalyzátor

  

Máme 15.000 výkupních cen

 

Výkupní cenu každého automobilového nebo průmyslového katalyzátoru určujeme podle unikátního katalogu, s kterým máme pro tuto pověřenou činnost oprávnění disponovat. Katalog s téměř 15.000 typy katalyzátorů. Přesný typ a také stav katalyzátoru, který nám nabídnete, určuje v závislosti na aktuálních cenách na londýnské burze, skutečnou hodnotu - konečnou výkupní cenu pro Vás

Jsme přímý výkupce. Katalyzátory a DPF filty vykupujeme přímo pro konečné zpracování.  

 

Dotaz k výkupu katalyzátorů

 

POZOR: Nacenění auto katalyzátorů probíhá pouze na naší provozovně v Dobré.

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Pošlete nám Vaše dotazy k výkupu katalyzátoru nebo filtru pevných částic. Obratem se s Vámi telefonicky nebo e-mailem spojíme a zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

 

Vykupujeme také:

 

ŽelezoŽelezo Nerez Měď Hliník Mosaz Bronz Olovo Pb akumulátory Zinek Cín KatalyzátoryKatalyzátory Auto kabeláže Auto kola Karton Papír PET láhve Nikl Titan Wolfram SK plátky TvrdokovTvrdokov

 

 
Autovrakoviště Milata v Událostech České televize
Příběh firmy MILATA napsali o nás na Idnes.cz
Jak se dělá ekologická likvidace v Eko magazínu TV Polar
Soutěž - Dej recenzi a vyhraj - rozdáváme trička a čepice