Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
 

Další díly a součásti LPG a CNG systémů Renault

Autovrakoviště MILATA nabízí prodej použitých dílů a součástí LPG a CNG systémů pro vozidla značky RENAULT. K prodeji míváme použité, ale vždy ověřené náhradní díly z kategorie LPG a CNG systémy vhodné pro úpravu palivových systému běžných modelů vozidel RENAULT. Použité CNG a LPG náhradní díly na autovrakovišti před prodejem pečlivě kontrolujeme a rychle expedujeme k prodeji. Demontáž ze skladového vozidla je vždy šetrná a provedená odborně vyškoleným technikem. Navštivte naši prodejnu s náhradními díly na vrakovišti MILATA v Dobré nebo si nechte funkční díl LPG nebo CNG systému poslat na dobírku (na fakturu) na Vaši adresu.

Dostupnost, cenu a dopravné náhradního dílu - použitý díl nebo součást LPG, CNG systému pro RENAULT Vám sdělíme na požádání. Vždy si ověřte aktuální skladovou dostupnost.

 

 

- Použitý díl LPG nebo CNG systému pro RENAULT

- Díl z vozidla odborně demontovaný technikem

- Nepoškozené a funkční díly plynových systémů

- Osobní odběr na vrakovišti nebo poslání přepravcem

- Nabídka na základě konkrétní poptávky od zákazníka

- Uvádějte model, rok výroby a motorizaci Vašeho vozidla

- Skladová dostupnost, cena, stav a poštovné na vyžádání

Další díly a součásti LPG a CNG systémů Renault

Rychlá poptávka - použité díly LPG a CNG systémů pro RENAULT

 
Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Kontaktujte nás! Stačí vyplnit tento formulář a jednoduše specifikovat Vámi poptávaný náhradní díl - starší použitý díl nebo součást LPG systému nebo CNG systému pro vozidlo RENAULT. Uveďte jaký díl potřebujete (případně jeho číslo), dále model a ročník Vašeho vozidla (případně obsah jeho motoru). Aby bylo možné formulář odeslat, vyplňte prosím všechny údaje označené hvězdičkou (povinné údaje). Obratem se s Vámi rádi co nejdříve telefonicky nebo e-mailem spojíme - budeme Vás kontaktovat. Můžete nám také volat na čísla: 720 126 127, 558 642 172, případně poslat e-mail: info@milata.cz.

 

Údaje obsažené na této kartě, v této nabídce skupiny autodílů, mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností AUTO MILATA s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Veškeré poptávky zákazníků jsou nezávazné.

 
Prodejna nejen použitých originálních autodílů MILATA
Originální motocyklový kalendář Milata 2020
Sledujte naši aktuální nabídku skladových vozidel pro demontáž na díly