Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
 

Další pneu zboží Renault

Nabízíme k prodeji veškeré pneu zboží na vozy RENAULT z našeho autovrakoviště MILATA v Dobré. K prodeji máme pneumatiky, alu disky, ocelové disky, kompletní kola, dojezdová kola, poklice, šrouby, matice a další příslušenství. Nabízíme originální pneu díly a příslušenství RENAULT, ale také zboží od mnoha dalších výrobců, vhodné pro tuto značku vozidel. Našim cílem je zákazníkům dodávat kvalitní pneumatiky a disky za ty nejvýhodnější ceny a to včetně kvalitního pneuservisu, konzultace a odborné montáže. Na naší pobočce - PNEUSERVIS MILATA - Dobrá 90 Vám zakoupené pneu zboží také na Vaše vozidlo obujeme, vyměníme nebo provedeme potřebnou opravu. Použité pneu díly RENAULT připravené na našem vrakovišti před prodejem kontrolujeme a rychle expedujeme k prodeji. Pneumatiky, disky nebo kompletní kola Vám zašleme na dobírku přepravcem nebo si je můžete u nás osobně zakoupit a nechat rovnou namontovat na Váš vůz, na naší pobočce PNEUSERVIS MILATA.

Dostupnost, cenu a dopravné náhradního dílu - použitý pneu díl RENAULT - Vám sdělíme na požádání. Pro rychlé vyřízení kontaktujte přímo náš PNEUSERVIS +420 602 556 115

Uvádějte značku, model a ročník vozidla, případně číslo nebo velikost pneu zboží. V případě jakékoli pochybnosti nebo potřeby nás neváhejte kontaktovat.

 

 

- Starší a použité pneu zboží a díly RENAULT

- Osobní odběr pneu a služeb - Pneuservis - Dobrá 90 

- Možnost zaslání pneu, disků a dalších dílů poštou

- Nabídka na základě konkrétní poptávky od zákazníka

- Uvádějte model a rok výroby Vašeho vozidla

- Víte-li, uvádějte velikost nebo číslo dílu (pneu, disk)

- Skladová dostupnost, cena, stav a poštovné na vyžádání

- Volejte Pneuservis MILATA +420 602 556 115

- Ilustrační fotografie 

Další pneu zboží Renault

Rychlá poptávka - pneu zboží RENAULT

 
Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Kontaktujte nás! Stačí vyplnit tento formulář a jednoduše specifikovat Vámi poptávaný náhradní díl - starší použité pneu zboží RENAULT. Uveďte jaký díl potřebujete (nejlépe uveďte číslo nebo velikost), dále model a ročník vozidla. Aby bylo možné formulář odeslat, vyplňte prosím všechny údaje označené hvězdičkou (povinné údaje). Obratem se s Vámi rádi co nejdříve telefonicky nebo e-mailem spojíme - budeme Vás kontaktovat. Můžete nám také volat na čísla: 720 126 127, 558 642 172, případně poslat e-mail: info@milata.cz.

Pro rychlou informaci o dostupnosti a ceně požadovaného pneu zboží prosím kontaktujte náš PNEUSERVIS - volejte technika: +420 602 556 115.

Údaje obsažené na této kartě, v této nabídce skupiny autodílů, mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností AUTO MILATA s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Veškeré poptávky zákazníků jsou nezávazné.

 
Prodejna nejen použitých originálních autodílů MILATA
Originální motocyklový kalendář Milata 2020
Sledujte naši aktuální nabídku skladových vozidel pro demontáž na díly
Autovraky na náhradní díly
Provozní doba
PO - PÁ 08:00 - 11:30
12:30 - 17:00
SO 08:00 - 12:00

Dlouhodobé hodnocení 4,8 z 5 na Google.com a Firmy.cz.

Prodejna použitých autodílů - pro okamžitý nákup!
Akceptujeme běžné platební karty

MILATA s.r.o. je ověřeným zpracovatelem autovraků pro Severní Moravu a Slezsko.

Online formulář - použitý díl z vrakovištěOnline formulář - použitý díl z vrakoviště
Jak nakupovat náhradní díly na vrakovišti
 
Použité náhradní díly
Skladové vozy k demontáži
Výprodej pneumatik a disků
Facebook skupina: Auta na díly