Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
 

Kola, pneumatiky a disky WARTBURG

Koupí použitého a prověřeného autodílu pro Váš automobil WARTBURG ušetříte!

Nabízíme prodej použitých kompletních kol, pneumatik a disků pro všechny modely vozidel WARTBURG. Levné ALU disky, plechové disky a pneumatiky pro WARTBURG máme připraveny k okamžitému odběru. Prodejnu, kde koupíte použité i nové pneu a disky WARTBURG, naleznete přímo v PNEUSERVISE MILATA v Dobré u Frýdku - Místku. Disky a pneu si můžete také u nás objednat a nechat si je doručit přepravcem na dobírku. Prodáváme také levné nové zboží.

Sháníte kola, disky nebo pneumatiky pro WARTBURG za rozumnou cenu? Jednoduše nám sdělte co potřebujete a my se Vám již s nabídkou ozveme! 

 

 

Rychlá poptávka - použitá kola, pneumatiky a disky WARTBURG

 
Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Kontaktujte nás! Stačí vyplnit tento formulář a jednoduše specifikovat Vámi poptávaný použitý náhradní díl kol, pneumatik a disků vozidel WARTBURG. Uveďte jaký díl potřebujete (případně jeho označení), dále model a ročník vozidla (případně obsah motoru). Aby bylo možné formulář odeslat, vyplňte prosím všechny údaje označené hvězdičkou (povinné údaje). Obratem se s Vámi rádi co nejdříve telefonicky nebo e-mailem spojíme - budeme Vás kontaktovat. Můžete nám také volat na čísla: 720 126 127, 558 642 172, případně poslat e-mail: info@milata.cz.

Údaje obsažené na této kartě, v této nabídce skupiny autodílů, mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností AUTO MILATA s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Veškeré poptávky zákazníků jsou nezávazné.

Prodejna nejen použitých originálních autodílů MILATA
Originální motocyklový kalendář Milata 2020
Sledujte naši aktuální nabídku skladových vozidel pro demontáž na díly