Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
 

Použité náhradní díly LADA - VAZ - vybráno z prodejů

Patříme mezi jedny z největších prodejců ověřených použitých náhradních dílů na všechny modely vozidel LADA - VAZ. Pro Vaši lepší představu o našem sortimentu a cenách použitých náhradních dílů LADA - VAZ zde uvádíme výběr z již realizovaných prodejů. Tento výběr Vám může také ulehčit Vaši nezávaznou telefonickou nebo online poptávku na požadovaný autodíl.

Dostupnost a cena za použitý díl Lada - VAZ

Vzhledem ke specifickému prodeji širokého sortimentu starších a použitých autodílů, nemalému množství našich skladových zásob a také k přímému prodeji ze skladových vozidel značky LADA - VAZ je nutné, aby si zákazník vždy u nás ověřil aktuální dostupnost, stav a také cenu konkrétního použitého dílu. Náhradní díl pak může zakoupit v naší kamenné prodejně na Autovrakovišti MILATA nebo využít našeho zásilkového prodeje a díl zakoupit obdobně (stejná práva) jako v e-shopu. Zde u prezentovaného zboží jsou ceny a fotografie pouze orientační. Jedná se o u nás již prodané zboží - vybrané použité náhradní díly LADA - VAZ.

 

Poptávka na cenu a dostupnost použitého náhradního dílu LADA - VAZ

 
Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Kontaktujte nás! Stačí vyplnit tento formulář a jednoduše specifikovat Vámi poptávaný použitý náhradní díl z vozidel LADA - VAZ. Uveďte jaký díl potřebujete (případně jeho označení), nejlépe také model a ročník vozidla (obsah motoru). Aby bylo možné formulář odeslat, vyplňte prosím všechny údaje označené hvězdičkou (tzv. povinné údaje). Obratem se s Vámi rádi co nejdříve telefonicky nebo e-mailem spojíme - budeme Vás kontaktovat s informací o ceně a dostupnosti dílu pro vozidlo LADA - VAZ. Můžete volat na čísla: 720 126 127, 558 642 172, případně poslat e-mail: info@milata.cz.

Údaje obsažené na této kartě, v této nabídce skupiny autodílů, mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností AUTO MILATA s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Veškeré poptávky zákazníků jsou nezávazné. Uvedené ceny jsou pouze orientační a vztahují se ke konkrétním, již prodaným, použitým autodílům.

 
Prodejna nejen použitých originálních autodílů MILATA
Originální motocyklový kalendář Milata 2020
Sledujte naši aktuální nabídku skladových vozidel pro demontáž na díly