Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
 

Použité náhradní díly LADA - VAZ - vybráno z prodejů

Patříme mezi jedny z největších prodejců ověřených použitých náhradních dílů na všechny modely vozidel LADA - VAZ. Pro Vaši lepší představu o našem sortimentu a cenách použitých náhradních dílů LADA - VAZ zde uvádíme výběr z již realizovaných prodejů. Tento výběr Vám může také ulehčit Vaši nezávaznou telefonickou nebo online poptávku na požadovaný autodíl.

Dostupnost a cena za použitý díl Lada - VAZ

Vzhledem ke specifickému prodeji širokého sortimentu starších a použitých autodílů, nemalému množství našich skladových zásob a také k přímému prodeji ze skladových vozidel značky LADA - VAZ je nutné, aby si zákazník vždy u nás ověřil aktuální dostupnost, stav a také cenu konkrétního použitého dílu. Náhradní díl pak může zakoupit v naší kamenné prodejně na Autovrakovišti MILATA nebo využít našeho zásilkového prodeje a díl zakoupit obdobně (stejná práva) jako v e-shopu. Zde u prezentovaného zboží jsou ceny a fotografie pouze orientační. Jedná se o u nás již prodané zboží - vybrané použité náhradní díly LADA - VAZ.

 

Poptávka na cenu a dostupnost použitého náhradního dílu LADA - VAZ

 
Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Kontaktujte nás! Stačí vyplnit tento formulář a jednoduše specifikovat Vámi poptávaný použitý náhradní díl z vozidel LADA - VAZ. Uveďte jaký díl potřebujete (případně jeho označení), nejlépe také model a ročník vozidla (obsah motoru). Aby bylo možné formulář odeslat, vyplňte prosím všechny údaje označené hvězdičkou (tzv. povinné údaje). Obratem se s Vámi rádi co nejdříve telefonicky nebo e-mailem spojíme - budeme Vás kontaktovat s informací o ceně a dostupnosti dílu pro vozidlo LADA - VAZ. Můžete volat na čísla: 720 126 127, 558 642 172, případně poslat e-mail: info@milata.cz.

Údaje obsažené na této kartě, v této nabídce skupiny autodílů, mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností AUTO MILATA s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Veškeré poptávky zákazníků jsou nezávazné. Uvedené ceny jsou pouze orientační a vztahují se ke konkrétním, již prodaným, použitým autodílům.

 
Prodejna nejen použitých originálních autodílů MILATA
Kalendář moto veteráni 2019 od firmy Milata zdarma
Sledujte naši aktuální nabídku skladových vozidel pro demontáž na díly