Slide 1
Slide 2
 

Použité náhradní díly SAAB - vybráno z prodejů

Patříme mezi jedny z největších prodejců ověřených použitých náhradních dílů na všechny modely vozidel SAAB. Pro Vaši lepší představu o našem sortimentu a cenách použitých náhradních dílů SAAB zde uvádíme výběr z již realizovaných prodejů. Tento výběr Vám může také ulehčit Vaši nezávaznou telefonickou nebo online poptávku na požadovaný autodíl.

Dostupnost a cena za použitý díl SAAB

Vzhledem ke specifickému prodeji širokého sortimentu starších a použitých autodílů, nemalému množství našich skladových zásob a také k přímému prodeji ze skladových vozidel značky SAAB je nutné, aby si zákazník vždy u nás ověřil aktuální dostupnost, stav a také cenu konkrétního použitého dílu. Náhradní díl pak může zakoupit v naší kamenné prodejně na Autovrakovišti MILATA nebo využít našeho zásilkového prodeje a díl zakoupit obdobně (stejná práva) jako v e-shopu. Zde u prezentovaného zboží jsou ceny a fotografie pouze orientační. Jedná se o u nás již prodané zboží - vybrané použité náhradní díly SAAB.

 

Poptávka na cenu a dostupnost použitého náhradního dílu SAAB

 
Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Kontaktujte nás! Stačí vyplnit tento formulář a jednoduše specifikovat Vámi poptávaný použitý náhradní díl z vozidel SAAB. Uveďte jaký díl potřebujete (případně jeho označení), nejlépe také model a ročník vozidla (obsah motoru). Aby bylo možné formulář odeslat, vyplňte prosím všechny údaje označené hvězdičkou (tzv. povinné údaje). Obratem se s Vámi rádi co nejdříve telefonicky nebo e-mailem spojíme - budeme Vás kontaktovat s informací o ceně a dostupnosti dílu pro vozidlo SEAT. Můžete volat na čísla: 720 126 127, 558 642 172, případně poslat e-mail: info@milata.cz.

Údaje obsažené na této kartě, v této nabídce skupiny autodílů, mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností AUTO MILATA s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Veškeré poptávky zákazníků jsou nezávazné. Uvedené ceny jsou pouze orientační a vztahují se ke konkrétním, již prodaným, použitým autodílům.

 
Prodejna nejen použitých originálních autodílů MILATA
Originální motocyklový kalendář Milata 2020
Sledujte naši aktuální nabídku skladových vozidel pro demontáž na díly
Autovraky na náhradní díly
Provozní doba
PO - PÁ 08:00 - 11:30
12:30 - 17:00
SO 08:00 - 13:00

Autopříslušenství zdarma k nákupu

Autopříslušenství dle vlastního výběru k nákupu ZDARMA.

Hodnocení a recenze zákazníků vrakoviště

Dlouhodobé hodnocení 4,8 z 5 na Google.com a Firmy.cz.

Možnost platit kartou

Možnost platit na prodejně kartou.

Ověřené vrakoviště

MILATA s.r.o. je ověřeným zpracovatelem autovraků pro Severní Moravu a Slezsko.

Online formulář - poptávka náhradního dílu

Použitý náhradní díl z vrakoviště.

Jak nakupovat náhradní díly na vrakovišti

Jak nakupovat díly na vrakovišti.

Prodej autobaterií

Prodej levných autobaterií.

 
Použité náhradní díly
Skladové vozy k demontáži
Výprodej pneumatik a disků
Facebook skupina: Auta na díly
 
Autovrakoviště Milata v Událostech České televize
Příběh firmy MILATA napsali o nás na Idnes.cz
Jak se dělá ekologická likvidace v Eko magazínu TV Polar
Soutěž - Dej recenzi a vyhraj - rozdáváme trička a čepice