Centrální autovrakoviště MILATA
 

Služby společnosti Milata

Ekologická likvidace vozidel

Likvidace autovraků a vozidel se řídí zákonem o odpadech č. 185/2001 Sb., o odpadech v platném znění, který ovlivnil a zpřísnil z pohledu ochrany životního prostředí služby v oblasti likvidace autovraků. Pro občany a firmy platí, že automobil lze odhlásit z evidence motorových vozidel pouze v případě, že bude vyhotoveno "potvrzení o převzetí autovraku do zařízením ke sběru autovraků". Více o ekologické likvidaci vozidel.

Výkup šrotu

Vykupujeme železné a neželezné kovy od jednotlivých zákazníků i od firem. Podle stavu, druhu a množství odpadu se volí nejvhodnější způsoby jeho další úpravy za dodržování podmínek ochrany životního prostředí. Železné a neželezné kovy vykupujeme ve všech druzích v neomezeném množství. Kovy jsou váženy na nájezdové (nosnost 30 t), mostové (nosnost 1.500 kg) nebo malé digitální (nosnost 150 a 60 kg) váze. Více o výkupu šrotu. Více o výkupu šrotu a druhotných surovin.

Výkup druhotných surovin

Vykupujeme druhotné suroviny od jednotlivých zákazníků i od firem. Podle stavu, druhu a množství odpadu se volí nejvhodnější způsoby jeho další úpravy za dodržování podmínek ochrany životního prostředí. Železné a neželezné kovy vykupujeme ve všech druzích v neomezeném množství. Kovy jsou váženy na nájezdové (nosnost 30 t), mostové (nosnost 1.500 kg) nebo malé digitální (nosnost 150 a 60 kg) váze. Více o výkupu druhotných surovin. Více o výkupu šrotu a druhotných surovin.

Prodej použitých náhradních dílů

Již od roku 1998 provozujeme v obci Dobrá u Frýdku-Místku autovrakoviště a s ním spojený prodej použitých náhradních dílů. V začátcích jsme se specializovali na značku Škoda a koncernové značky Volkswagen. S postupem času a s rozšiřováním skladů a manipulačních ploch jsme přešli na veškeré druhy osobních a dodávkových vozidel bez rozdílů značky. Více o prodeji náhradních dílů.

Přepravní služby

Nabízíme Vám možnost přepravy automobilů, různých druhů materiálů, přepravu směsných komunálních odpadů, přistavení a odvoz kontejnerů a to svozovou technikou o nosnosti 7t. Více o přepravních službách.

Pneuservis, prodej pneu a disků

Naše firma je spojena s profesionálním zázemím mnoholetými zkušenostmi v oblasti prodeje starších a nových pneumatik, použitých alu kol (hliníkových disků) a plechových disků, pneuservisu. Klademe důraz na výběr nabízeného zboží i kvalitu služeb. Dobře víme, že náš profesionální a vstřícný přístup k zákazníkovi se nám vrátí v jeho opakovaném nákupu. Více o pneuservisu.

Autoservis MILATA

Nabízíme drobné a rychlé opravy vozidel. Rychloservis - Váš vůz opravíme v nejkratším možném termínu. V případě potřeby Váš vůz vyzvedneme u Vás a po opravě ho přistavíme k Vám domů či do firmy.Více o autoservisu MILATA.

Prodej vozidel - Autobazar MILATA

Autobazar MILATA nabízí prodej osobních vozidel. Specializujeme se na levné vozidla značky Škoda. Nabídka vozidel k  prodeji - Mini autobazar Milata.  

Likvidace technologických celků

Zabýváme se likvidací technologických celků. Nabízíme kompletní službu od demontáže až po odvoz materiálu včetně výkupu kovového odpadu a ostatních surovin. Specializujeme se na likvidaci technologického vybavení, veškerých strojů, kovových konstrukcí, hal, průmyslových areálů, jeřábů, nádrží apod. Více o likvidaci technologických celků.

Odběr elektrozařízení

Na základě spolupráce s firmami ELEKTROWIN a.s., EKOLAMP s.r.o., ASEKOL s.r.o. a ECOBAT s.r.o. můžete v současné době na naší provozovně odevzdávat také použitá elektrozařízení. Více o odběru elektrozařízení.

Automoto veterání

Naši velkou Vášní je sbírka auto moto veteránů. Jde především o motocykly české produkce a automobily z celého světa. Automoto veterány vykupujeme. Více o automoto veteránech.
 
 

Další služby Autovrakoviště Milata

 

Odtahová služba 

info připravujeme Více o odtahové službě.

Kontejnerová doprava 

info připravujeme Více o kontejnerové dopravě.  

 

Výkup autovraků

Autovrak vykoupíme na náhradní díly nebo k ekologické likvidaci.

Milata tradice od roku 1992

 
Ekologická likvidace a výkup vozidel
Použité náhradní díly
Kovošrot - výkup šrotu a druhotných surovin
Výkup vozidel na náhradní díly a k eko likvidaci
 
Autovrakoviště Milata v Událostech České televize
Příběh firmy MILATA napsali o nás na Idnes.cz
Jak se dělá ekologická likvidace v Eko magazínu TV Polar
Soutěž - Dej recenzi a vyhraj - rozdáváme trička a čepice