Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
 

DAEWOO TICO 0,8 na náhradní díly

DAEWOO TICO 0,8 na náhradní díly. Autovrak je určen k okamžité demontáži na levné autodíly. Odběr na autovrakovišti MILATA nebo zaslání autodílů na dobírku. ... celý popis
Značka automobilu:
Daewoo Tico
Evidenční číslo:
7888
Rok výroby:
1996
Obsah motoru:
0.8
Typ motoru:
F8C
Palivo:
benzín
Barva:
zelená metalíza
Dostupnost: SKLADEM
DAEWOO TICO 0,8 na náhradní díly 1
  • DAEWOO TICO 0,8 na náhradní díly 1
  • DAEWOO TICO 0,8 na náhradní díly 2
  • DAEWOO TICO 0,8 na náhradní díly 3
  • DAEWOO TICO 0,8 na náhradní díly 4
  • DAEWOO TICO 0,8 na náhradní díly 5
  • DAEWOO TICO 0,8 na náhradní díly 6
  • DAEWOO TICO 0,8 na náhradní díly 7
  • DAEWOO TICO 0,8 na náhradní díly 8
  • DAEWOO TICO 0,8 na náhradní díly 9
  • DAEWOO TICO 0,8 na náhradní díly 10
 

DAEWOO TICO 0,8 k demontáži na levné autodíly

Nabízíme vůz DAEWOO TICO 0,8 určený k okamžité demontáži na náhradní díly. Pokud máte zájem o autodíl z tohoto vozu, kontaktujte nás, ověříme dostupnost konkrétního dílu, sdělíme Vám skutečný stav a samozřejmě cenu. V případě zájmu Vám připravíme nabídku včetně dopravného. Zaslání fotografie autodílu není problém. Pokud díl objednáte, demontujeme jej z autovraku DAEWOO TICO 0,8, provedeme jeho kontrolu, prověříme fukčnost a zašleme Vám jej na dobírku nebo rychle připravíme k osobnímu odběru: Autovrakoviště MILATA v Dobré u Frýdku - Místku. Zákazníkům nabízíme také použité funkční autodíly z již rozebraných autovraků - RYCHLÁ EXPEDICE A DODÁNÍ DO DRUHÉHO DNE!

Poptávka - náhradní díl z tohoto vozu

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Kontaktujte nás! Stačí vyplnit tento formulář a jednoduše specifikovat Vámi poptávaný použitý náhradní díl. Uveďte jaký díl potřebujete (případně jeho označení). Aby bylo možné formulář odeslat, vyplňte prosím všechny údaje označené hvězdičkou (povinné údaje). Obratem se s Vámi rádi co nejdříve telefonicky nebo e-mailem spojíme - budeme Vás kontaktovat. Můžete nám také volat na čísla: 720 126 127, 558 642 172, případně poslat e-mail: info@milata.cz. Zpracovanou nabídku včetně dopravy Vám zašleme na Váš e-mail nebo se Vám ozveme telefonicky.

Údaje obsažené v této kartě vozidla k demontáži mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností AUTO MILATA s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Veškeré poptávky zákazníků jsou nezávazné. Díky postupné demontáži dílů z vozidla nemusí stav na fotografii odpovídat současnému stavu vozidla.

Prodejna nejen použitých originálních autodílů MILATA
Originální motocyklový kalendář Milata 2020
Sledujte naši aktuální nabídku skladových vozidel pro demontáž na díly