Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
 

FIAT DOBLO CARGO 1.2 I.E. na náhradní díly

FIAT DOBLO CARGO 1.2 I.E. na náhradní díly. Vozidlo je určeno k demontáži na náhradní díly. Nákup použitého autodílu na autovrakovišti MILATA v Dobré nebo zaslání autodílů na dobírku. ... celý popis
Značka automobilu:
Fiat Dobló Cargo
Evidenční číslo:
00212
Rok výroby:
2004
Obsah motoru:
1.2 47,5 kW
Typ motoru:
223A5000
Palivo:
benzín
Barva:
červená
Dostupnost: SKLADEM
FIAT DOBLO CARGO 1.2 I.E. na náhradní díly 1
  • FIAT DOBLO CARGO 1.2 I.E. na náhradní díly 1
  • FIAT DOBLO CARGO 1.2 I.E. na náhradní díly 2
  • FIAT DOBLO CARGO 1.2 I.E. na náhradní díly 3
  • FIAT DOBLO CARGO 1.2 I.E. na náhradní díly 4
  • FIAT DOBLO CARGO 1.2 I.E. na náhradní díly 5
  • FIAT DOBLO CARGO 1.2 I.E. na náhradní díly 6
  • FIAT DOBLO CARGO 1.2 I.E. na náhradní díly 7
  • FIAT DOBLO CARGO 1.2 I.E. na náhradní díly 8
  • FIAT DOBLO CARGO 1.2 I.E. na náhradní díly 9
  • FIAT DOBLO CARGO 1.2 I.E. na náhradní díly 10
 

FIAT DOBLO CARGO 1.2 I.E. k demontáži na levné náhradní díly

Nabízíme vozidlo FIAT DOBLO CARGO 1.2 I.E. k okamžité demontáži na náhradní díly. Pokud máte zájem o použitý náradní díl z tohoto vozu, kontaktujte nás! Ověříme Vám dostupnost konkrétního dílu, sdělíme Vám jeho skutečný stav a samozřejmě také cenu. V případě Vašeho zájmu Vám připravíme nabídku včetně dopravného. Zaslání fotografie použitého autodílu na přání není problém. MÁTE ZÁJEM O DÍL Z TOHOTO VOZIDLA? ZAJÍMÁ VÁS CENA? KONTAKTUJTE NÁS!

Pokud díl objednáte, demontujeme jej rychle z autovraku FIAT DOBLO CARGO 1.2 I.E., provedeme jeho kontrolu, prověříme jeho fukčnost a zašleme Vám jej na dobírku (případně platba fakturou). V případě zájmu použitý náhradní díl rychle připravíme k osobnímu odběru na Autovrakovišti MILATA v Dobré u Frýdku - Místku. Zákazníkům nabízíme také použité funkční díly z již rozebraných autovraků, uložené v našich skladech na vrakovišti - RYCHLÁ EXPEDICE A DODÁNÍ DO DRUHÉHO DNE!

Poptávka - použitý náhradní díl z tohoto vozu

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Kontaktujte nás! Stačí vyplnit tento formulář a jednoduše specifikovat Vámi poptávaný použitý náhradní díl. Uveďte jaký díl potřebujete (případně jeho označení). Aby bylo možné formulář odeslat, vyplňte prosím všechny údaje označené hvězdičkou (povinné údaje). Obratem se s Vámi rádi co nejdříve telefonicky nebo e-mailem spojíme - budeme Vás kontaktovat. Můžete nám také volat na čísla: 720 126 127, 558 642 172, případně poslat e-mail: info@milata.cz. Zpracovanou nabídku včetně dopravy Vám zašleme na Váš e-mail nebo se Vám ozveme telefonicky.

Údaje obsažené v této kartě vozidla k demontáži mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností AUTO MILATA s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Veškeré poptávky zákazníků jsou nezávazné. Díky postupné demontáži dílů z vozidla nemusí stav na fotografii odpovídat současnému stavu vozidla.

Prodejna nejen použitých originálních autodílů MILATA
Kalendář moto veteráni 2019 od firmy Milata zdarma
Sledujte naši aktuální nabídku skladových vozidel pro demontáž na díly