Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
 

FIAT SCUDO COMBI 1.9 TD na náhradní díly

FIAT SCUDO COMBI 1.9 TD na náhradní díly. Vozidlo je určeno k demontáži na náhradní díly. Nákup použitého autodílu na autovrakovišti MILATA v Dobré nebo zaslání autodílů na dobírku. ... celý popis
Značka automobilu:
Fiat Scudo
Evidenční číslo:
13208
Rok výroby:
1997
Obsah motoru:
1.9 67 kW
Typ motoru:
D8B
Palivo:
diesel
Barva:
modrá metalíza
Dostupnost: SKLADEM
FIAT SCUDO COMBI 1.9 TD na náhradní díly 1
  • FIAT SCUDO COMBI 1.9 TD na náhradní díly 1
  • FIAT SCUDO COMBI 1.9 TD na náhradní díly 2
  • FIAT SCUDO COMBI 1.9 TD na náhradní díly 3
  • FIAT SCUDO COMBI 1.9 TD na náhradní díly 4
  • FIAT SCUDO COMBI 1.9 TD na náhradní díly 5
  • FIAT SCUDO COMBI 1.9 TD na náhradní díly 6
  • FIAT SCUDO COMBI 1.9 TD na náhradní díly 7
  • FIAT SCUDO COMBI 1.9 TD na náhradní díly 8
  • FIAT SCUDO COMBI 1.9 TD na náhradní díly 9
  • FIAT SCUDO COMBI 1.9 TD na náhradní díly 10
 

FIAT SCUDO COMBI 1.9 TD k demontáži na levné náhradní díly

Nabízíme vozidlo FIAT SCUDO COMBI 1.9 TD k okamžité demontáži na náhradní díly. Pokud máte zájem o použitý náradní díl z tohoto vozu, kontaktujte nás! Ověříme Vám dostupnost konkrétního dílu, sdělíme Vám jeho skutečný stav a samozřejmě také cenu. V případě Vašeho zájmu Vám připravíme nabídku včetně dopravného. Zaslání fotografie použitého autodílu na přání není problém. MÁTE ZÁJEM O DÍL Z TOHOTO VOZIDLA? ZAJÍMÁ VÁS CENA? KONTAKTUJTE NÁS!

Pokud díl objednáte, demontujeme jej rychle z autovraku FIAT SCUDO COMBI 1.9 TD, provedeme jeho kontrolu, prověříme jeho fukčnost a zašleme Vám jej na dobírku (případně platba fakturou). V případě zájmu použitý náhradní díl rychle připravíme k osobnímu odběru na Autovrakovišti MILATA v Dobré u Frýdku - Místku. Zákazníkům nabízíme také použité funkční díly z již rozebraných autovraků, uložené v našich skladech na vrakovišti - RYCHLÁ EXPEDICE A DODÁNÍ DO DRUHÉHO DNE!

Poptávka - použitý náhradní díl z tohoto vozu

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Kontaktujte nás! Stačí vyplnit tento formulář a jednoduše specifikovat Vámi poptávaný použitý náhradní díl. Uveďte jaký díl potřebujete (případně jeho číslo). Aby bylo možné formulář odeslat, vyplňte prosím všechny údaje označené hvězdičkou (povinné údaje). Obratem se s Vámi rádi co nejdříve telefonicky nebo e-mailem spojíme - budeme Vás kontaktovat. Můžete nám také volat na čísla: 720 126 127558 642 172, případně poslat e-mail: info@milata.czZpracovanou nabídku včetně dopravy Vám zašleme na Váš e-mail nebo se Vám ozveme telefonicky.  

Údaje obsažené v této kartě vozidla k demontáži mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností AUTO MILATA s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Veškeré poptávky zákazníků jsou nezávazné. Díky postupné demontáži dílů z vozidla nemusí stav na fotografii odpovídat současnému stavu vozidla.

 
Prodejna nejen použitých originálních autodílů MILATA
Kalendář moto veteráni 2019 od firmy Milata zdarma
Sledujte naši aktuální nabídku skladových vozidel pro demontáž na díly