Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
 

FORD PROBE 24V na náhradní díly

FORD PROBE 24V na náhradní díly. Autovrak je určen k okamžité demontáži na levné autodíly. Odběr na autovrakovišti MILATA nebo zaslání autodílů na dobírku. ... celý popis
Značka automobilu:
Ford Probe
Evidenční číslo:
8046
Rok výroby:
1995
Obsah motoru:
2.5 119 kW
Typ motoru:
KL
Palivo:
benzín
Barva:
červená metalíza
Dostupnost: SKLADEM
FORD PROBE 24V na náhradní díly 1
 • FORD PROBE 24V na náhradní díly 1
 • FORD PROBE 24V na náhradní díly 2
 • FORD PROBE 24V na náhradní díly 3
 • FORD PROBE 24V na náhradní díly 4
 • FORD PROBE 24V na náhradní díly 5
 • FORD PROBE 24V na náhradní díly 6
 • FORD PROBE 24V na náhradní díly 7
 • FORD PROBE 24V na náhradní díly 8
 • FORD PROBE 24V na náhradní díly 9
 • FORD PROBE 24V na náhradní díly 10
 • FORD PROBE 24V na náhradní díly 11
 

FORD PROBE 24V k demontáži na levné autodíly

Nabízíme vůz FORD PROBE 24V určený k okamžité demontáži na náhradní díly. Pokud máte zájem o autodíl z tohoto vozu, kontaktujte nás, ověříme dostupnost konkrétního dílu, sdělíme Vám skutečný stav a samozřejmě cenu. V případě zájmu Vám připravíme nabídku včetně dopravného. Zaslání fotografie autodílu není problém. Pokud díl objednáte, demontujeme jej z autovraku FORD PROBE 24V, provedeme jeho kontrolu, prověříme fukčnost a zašleme Vám jej na dobírku nebo rychle připravíme k osobnímu odběru: Autovrakoviště MILATA v Dobré u Frýdku - Místku. Zákazníkům nabízíme také použité funkční autodíly z již rozebraných autovraků - RYCHLÁ EXPEDICE A DODÁNÍ DO DRUHÉHO DNE!

Poptávka - náhradní díl z tohoto vozu

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Kontaktujte nás! Stačí vyplnit tento formulář a jednoduše specifikovat Vámi poptávaný použitý náhradní díl. Uveďte jaký díl potřebujete (případně jeho označení). Aby bylo možné formulář odeslat, vyplňte prosím všechny údaje označené hvězdičkou (povinné údaje). Obratem se s Vámi rádi co nejdříve telefonicky nebo e-mailem spojíme - budeme Vás kontaktovat. Můžete nám také volat na čísla: 720 126 127, 558 642 172, případně poslat e-mail: info@milata.cz. Zpracovanou nabídku včetně dopravy Vám zašleme na Váš e-mail nebo se Vám ozveme telefonicky.

Údaje obsažené v této kartě vozidla k demontáži mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností AUTO MILATA s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Veškeré poptávky zákazníků jsou nezávazné. Díky postupné demontáži dílů z vozidla nemusí stav na fotografii odpovídat současnému stavu vozidla.

Prodejna nejen použitých originálních autodílů MILATA
Kalendář moto veteráni 2019 od firmy Milata zdarma
Sledujte naši aktuální nabídku skladových vozidel pro demontáž na díly