Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
 

HYUNDAI ATOS PRIME 1.1 na náhradní díly

HYUNDAI ATOS PRIME 1.1 na náhradní díly. Vozidlo je určeno k postupné demontáži a rozprodeji na náhradní díly. Originální použité díly prodáváme v naší kamenné prodejně na Autovrakovišti Milata nebo rychle posíláme přepravcem. ... celý popis
Značka automobilu:
Hyundai Atos Prime
Evidenční číslo:
109547
Rok výroby:
2005
Obsah motoru:
1.1 43.3 kW
Typ motoru:
4GHD
Palivo:
benzín
Barva:
modrá metalíza
Dostupnost: SKLADEM
HYUNDAI ATOS PRIME 1.1 na náhradní díly 1
  • HYUNDAI ATOS PRIME 1.1 na náhradní díly 1
  • HYUNDAI ATOS PRIME 1.1 na náhradní díly 2
  • HYUNDAI ATOS PRIME 1.1 na náhradní díly 3
  • HYUNDAI ATOS PRIME 1.1 na náhradní díly 4
  • HYUNDAI ATOS PRIME 1.1 na náhradní díly 5
  • HYUNDAI ATOS PRIME 1.1 na náhradní díly 6
  • HYUNDAI ATOS PRIME 1.1 na náhradní díly 7

HYUNDAI ATOS PRIME 1.1 k demontáži - originální použité díly

Nabízíme originální použité díly z vozidla HYUNDAI ATOS PRIME 1.1. Pokud máte zájem o náhradní díl z tohoto vozu, kontaktujte nás. Ověříme dostupnost a skutečný stav Vámi poptávaného dílu a sdělíme Vám jeho cenu. V případě zájmu o koupi Vám připravíme nabídku, spočítáme Vám náklady na dopravu a v případě potřeby zašleme fotografii dílu. Po objednání použitého dílu z HYUNDAI ATOS PRIME 1.1 Vám autodíl bezplatně z vozidla na autovrakovišti demontujeme, zkontrolujeme stav, funkčnost a připravíme jej k rychlé expedici.

Dostupnost a cena náhradního dílu HYUNDAI ATOS PRIME 1.1

Použité náhradní díly z HYUNDAI ATOS PRIME 1.1 zasíláme na také dobírku (ve vybraných případech po uhrazení kupní ceny předem) nebo prodáváme přímo v naší prodejně autodílů v areálu autovrakoviště MILATA v Dobré. Pro rychlý nákup Vám doporučujeme si dopředu zavolat a pak si připravený díl vyzvednout v naší prodejně. Na prodané použité díly poskytujeme záruku na funkčnost, při zaslání zboží kurýrem také zákonnou garanci na vrácení zboží, dle pravidel prodeje na dálku. U nás zakoupené použité náhradní díly jsou určeny k odborné montáži (případně demontáži). Poptávka po dílu na HYUNDAI ATOS PRIME 1.1 tak může být také vyřízena prodejem skladového dílu - sklady v areálu vrakoviště.

Prodej použitých dílů MILATA - Nezávazná poptávka > Potvrzení dostupnosti a ceny > Rychlý prodej

 

Pošlete poptávku na originální díl z vozu HYUNDAI

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Kontaktujte nás! Stačí vyplnit tento formulář a nezávazně poptat originální díl z tohoto vozu HYUNDAI ATOS PRIME 1.1- prověřený náhradní díl se zárukou z autovrakoviště MILATA. Uveďte jaký díl potřebujete. Aby bylo možné formulář odeslat, vyplňte prosím všechny údaje označené hvězdičkou (tzv. povinné údaje). Obratem se s Vámi rádi co nejdříve telefonicky nebo e-mailem spojíme - budeme Vás kontaktovat s informací o aktuální ceně a dostupnosti dílu z tohoto vozidla. Můžete také volat na uvedená telefonní čísla.

Díky postupné demontáži dílů z vozidla nemusí stav na fotografii odpovídat současnému stavu skladového vozidla. Fotografie jsou pořizovány při příjmu na sklad. 

Dotazy objednávky také telefonicky: +420 720 126 127, +420 606 601 360, +420 558 642 172

Poučení o indikativní nabídce