Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
 

HYUNDAI GALLOPER 2.5 D na náhradní díly

HYUNDAI GALLOPER 2.5 D na náhradní díly. Vozidlo je určeno k postupné demontáži a rozprodeji na náhradní díly. Originální použité díly prodáváme v naší kamenné prodejně na Autovrakovišti Milata nebo rychle posíláme přepravcem. ... celý popis
Značka automobilu:
Hyundai Galloper
Evidenční číslo:
109719
Rok výroby:
2000
Obsah motoru:
2.5 73.4 kW
Typ motoru:
D4BH
Palivo:
diesel
Barva:
modrá metalíza
Dostupnost: SKLADEM
HYUNDAI GALLOPER 2.5 D na náhradní díly 1
  • HYUNDAI GALLOPER 2.5 D na náhradní díly 1
  • HYUNDAI GALLOPER 2.5 D na náhradní díly 2
  • HYUNDAI GALLOPER 2.5 D na náhradní díly 3
  • HYUNDAI GALLOPER 2.5 D na náhradní díly 4
  • HYUNDAI GALLOPER 2.5 D na náhradní díly 5

HYUNDAI GALLOPER 2.5 D k demontáži - originální použité díly

Nabízíme originální použité díly z vozidla HYUNDAI GALLOPER 2.5 D. Pokud máte zájem o náhradní díl z tohoto vozu, kontaktujte nás. Ověříme dostupnost a skutečný stav Vámi poptávaného dílu a sdělíme Vám jeho cenu. V případě zájmu o koupi Vám připravíme nabídku, spočítáme Vám náklady na dopravu a v případě potřeby zašleme fotografii dílu. Po objednání použitého dílu z HYUNDAI GALLOPER 2.5 D Vám autodíl bezplatně z vozidla na autovrakovišti demontujeme, zkontrolujeme stav, funkčnost a připravíme jej k rychlé expedici.

Dostupnost a cena náhradního dílu HYUNDAI GALLOPER 2.5 D

Použité náhradní díly z HYUNDAI GALLOPER 2.5 D zasíláme na také dobírku (ve vybraných případech po uhrazení kupní ceny předem) nebo prodáváme přímo v naší prodejně autodílů v areálu autovrakoviště MILATA v Dobré. Pro rychlý nákup Vám doporučujeme si dopředu zavolat a pak si připravený díl vyzvednout v naší prodejně. Na prodané použité díly poskytujeme záruku na funkčnost, při zaslání zboží kurýrem také zákonnou garanci na vrácení zboží, dle pravidel prodeje na dálku. U nás zakoupené použité náhradní díly jsou určeny k odborné montáži (případně demontáži). Poptávka po dílu na HYUNDAI GALLOPER 2.5 D tak může být také vyřízena prodejem skladového dílu - sklady v areálu vrakoviště.

Prodej použitých dílů MILATA - Nezávazná poptávka > Potvrzení dostupnosti a ceny > Rychlý prodej

 

Pošlete poptávku na originální díl z vozu HYUNDAI

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Kontaktujte nás! Stačí vyplnit tento formulář a nezávazně poptat originální díl z tohoto vozu HYUNDAI GALLOPER 2.5 D- prověřený náhradní díl se zárukou z autovrakoviště MILATA. Uveďte jaký díl potřebujete. Aby bylo možné formulář odeslat, vyplňte prosím všechny údaje označené hvězdičkou (tzv. povinné údaje). Obratem se s Vámi rádi co nejdříve telefonicky nebo e-mailem spojíme - budeme Vás kontaktovat s informací o aktuální ceně a dostupnosti dílu z tohoto vozidla. Můžete také volat na uvedená telefonní čísla.

Díky postupné demontáži dílů z vozidla nemusí stav na fotografii odpovídat současnému stavu skladového vozidla. Fotografie jsou pořizovány při příjmu na sklad. 

Dotazy objednávky také telefonicky: +420 720 126 127, +420 606 601 360, +420 558 642 172

Poučení o indikativní nabídce

 

Skladové vozy stejného modelu

HYUNDAI GALLOPER 2.5 D TCi

ev.č. 111651 | r.v. 1998 | diesel

Foto #27584 HYUNDAI GALLOPER 2.5 D na náhradní díly - /files/eshop/images/product_7798-image_27584-medium.jpg