Aktuality & Akce

Likvidace automobilu Havířov

Likvidace automobilu Havířov

18. února 2019

Dnes mimo jiné odvážíme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka z Havířova. Majitel automobilu si nás vybral pro naši výhodnou nabídku bezplatné likvidace a odvozu starého automobilu z havířovské adresy, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu.

Likvidace vraku Český Těšín

Likvidace vraku Český Těšín

16. února 2019

Dnes mimo jiné odvážíme vrak na ekologickou likvidaci od zákazníka z Českého Těšína. Majitel vraku si nás vybral pro naši výhodnou nabídku bezplatné likvidace a odvozu starého vraku z adresy z Českého Těšína, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu.

Likvidace auta Frýdlant nad Ostravicí

Likvidace auta Frýdlant nad Ostravicí

15. února 2019

Dnes mimo jiné odvážíme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka z Frýdlantu nad Ostravicí. Majitel auta si nás vybral pro naši výhodnou nabídku bezplatné likvidace a odvozu starého auta z frýdlantské adresy, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu.

Likvidace vozu Příbor

Likvidace vozu Příbor

14. února 2019

Dnes mimo jiné odvážíme vůz na ekologickou likvidaci od zákazníka z Příbora. Majitel vozu si nás vybral pro naši výhodnou nabídku bezplatné likvidace a odvozu starého vozu z příborské adresy, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu.

CITROËN C3 1.4 HDI 2003 na díly

CITROËN C3 1.4 HDI 2003 na díly

14. února 2019

Vybíráme z naší nabídky vozidel k demontáži na náhradní díly. Prodáváme díly z vozidla CITROËN C3 1.4 HDI 2003. Rok výroby: 2003, obsah motoru: 1.4, 66 kW, typ motoru: 8HY, palivo: nafta, barva: černá.

Likvidace autovraku Bruntál

Likvidace autovraku Bruntál

13. února 2019

Dnes mimo jiné odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka z Bruntálu. Majitel autovraku si nás vybral pro naši výhodnou nabídku bezplatné likvidace a odvozu starého autovraku z bruntálské adresy, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu.

 
Autovrakoviště MILATA - příběh firmy na idnes.cz
Ekologická likvidace vozidel Milata v reportáži TV POLAR
Sledujte na aktuální nabídku - auta na náhradní díly