Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
 

Aktuality & Akce

Likvidace auta Kravaře

Likvidace auta Kravaře

23. ledna 2020

Dnes mimo jiné odvážíme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka z Kravař. Majitel auta si nás vybral pro naši výhodnou nabídku bezplatné likvidace a odvozu starého auta z kravařské adresy, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu.

Likvidace vozu Opava

Likvidace vozu Opava

20. ledna 2020

Dnes mimo jiné odvážíme vůz na ekologickou likvidaci od zákazníka z Opavy. Majitel vozu si nás vybral pro naši výhodnou nabídku bezplatné likvidace a odvozu starého vozu z opavské adresy, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu.

Likvidace autovraku Mošnov

Likvidace autovraku Mošnov

17. ledna 2020

Dnes mimo jiné odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka z Mošnova. Majitel autovraku si nás vybral pro naši výhodnou nabídku bezplatné likvidace a odvozu starého autovraku z mošnovské adresy, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu.

Likvidace automobilu Budišov nad Budišovkou

Likvidace automobilu Budišov nad Budišovkou

14. ledna 2020

Dnes mimo jiné odvážíme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka z Budišova nad Budišovkou. Majitel automobilu si nás vybral pro naši výhodnou nabídku bezplatné likvidace a odvozu starého automobilu z budišovské adresy, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu.

Likvidace auta Jablunkov

Likvidace auta Jablunkov

10. ledna 2020

Dnes mimo jiné odvážíme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka z Jablunkova. Majitel auta si nás vybral pro naši výhodnou nabídku bezplatné likvidace a odvozu starého auta z jablunkovské adresy, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu.

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTi 2005 na díly

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTi 2005 na díly

27. prosince 2019

Vybíráme z naší nabídky vozidel k demontáži na náhradní díly. Prodáváme díly z vozidla OPEL ZAFIRA 1.9 CDTi 2005. Rok výroby: 2005, obsah motoru: 1.9, 88 kW, typ motoru: Z19DT, palivo: nafta, barva: černá základní .

 
Autovrakoviště MILATA - příběh firmy na idnes.cz
Ekologická likvidace vozidel Milata v reportáži TV POLAR