Centrální autovrakoviště MILATA
 

Autovrakoviště pro výkup aut a prodej autodílů z autovraků

Centrální vrakoviště MILATA je předním zpracovatelem vozidel s ukončenou životností, provozuje certifikovanou ekologickou likvidaci autovraků a dlouhodobě se zabývá prodejem použitých náhradních dílů, které získává v procesu mechanického rozebírání automobilů. Vykupujeme vozidla na náhradní díly. Jsme provozovatelem jednoho z nejlépe technologicky vybavených autovrakovišť a patříme také mezi největší zpracovatele autovraků v ČR.

 

Ověřené vrakoviště Milata

 

Vykupujeme nejvíce autovraků

Díky neustále vysokému počtu přijímaných autovraků na ekologickou likvidaci a také nemalému objemu vykupovaných vozidel na náhradní díly, může naše vrakoviště nabídnout bezkonkurenčně nejširší portfolio ověřených použitých autodílů na všechny typy a značky osobních a dodávkových vozidel.

Vrakoviště Milata v Dobré
Autovrakoviště Milata

Perfektní služba na prvním místě

Cenné zkušenosti, ale také zdravý entuziasmus a ochota členů našeho sehraného týmu přináší nakupujícímu zákazníkovi možnost získat na centrálním autovrakovišti levný funkční autodíl za přijatelnou cenu. Majiteli dosloužilého vozidla nebo autovraku s možností rozprodání na náhradní díly, na eko likvidaci, nabízíme nejvyšší možnou reálnou výkupní cenu. Toto vše zákazník automaticky získává ve spojení s poskytnutím adekvátních služeb na nadstandardní úrovni.

 

Centrální autovrakoviště - Není to k nám daleko

 

Především spádová oblast celé Severní Moravy a Slezska je tím místem, odkud je většina našich zákazníků. Pro kvalitní a levný náhradní díl z vrakoviště to k nám není daleko. Pokud je cesta na naše vrakoviště již vzdálená, pak po dohodě použitý náhradní díl zákazníkovi zašleme (ČR).  

Výkup a likvidace vozidel. Majitel nebo provozovatel dosloužilého vozidla má možnost navštívit s vozem naše zpracovatelské centrum - centrální vrakoviště. Pokud to není možné, vozidlo není například provozu schopné, pak je zde naše vlastní odtahová služba, která bezplatně funguje v rámci celé Severní Moravy a Slezska. Při výkupu staršího vozidla nebo nepojízdného autovraku na likvidaci přijíždíme za zákazníkem my. U novějších vozidel na výkup fungujeme v rámci celé České a Slovenské republiky.

Autovrakoviště Milata
Dobrá 203
739 51 Dobrá
Česká republika

V centru obce Dobrá u Frýdku-Místku
Severní Morava
GPS: 49°40'30.2"N 18°24'47.5"E
V mapě naleznete ZDE  

Odkud jsou nejčastěji naši zákazníci?

 

Osobní nákup náhradního dílu, výkup a ekologická likvidace autovraku, odkup automobilu na náhradní díly: Ostrava, Frýdek-Místek, Orlová, Nový Jičín, Bohumín, Klimkovice, Havířov, Karviná, Hlučín, Fulnek, Opava, Kopřivnice, Český Těšín, Frenštát pod Radhoštěm, Bílovec a další.  

 

Vrakoviště s prodejem dílů všech značek

 

Naše nabídka použitých náhradních dílů není limitována značkami automobilů nebo výrobci autodílů. Prodáváme prověřené použité autodíly všech značek, modelů a typů vozidel. Autodíly a skladové vozy určené k demontáži vybíráme dle ověřené poptávky našich zákazníků. Každý pracovní den je nabídka našich skladových autovraků a autodílů, díky velkému množství neustále přijímaných vozidel, rychle aktualizována.

Použité náhradní díly
Autovrakoviště - náhradní díly

Vybíráme jen to nejlepší. Náhradní díly kontrolujeme a pečlivě připravujeme k prodeji. Prodáváme pouze odzkoušené funkční náhradní díly na auta se zárukou. Nabízíme také prodej starších pneumatik a disků. Vybrané díly z centrálního vrakoviště balíme a odesíláme přepravcem.  

 

Naše nejprodávanější náhradní díly 

 

 

První na Severní Moravě - Ověřené vrakoviště Milata

 

MILATA s.r.o. - provozovatel centrálního autovrakoviště v Dobré u Frýdku-Místku je prvním členem projektu Ověřené Vrakoviště na Severní Moravě. Ověřené zpracovatele vozidel s ukončenou životností sdružuje projekt Ověřené Vrakoviště, jehož cílem je vytvořit síť vybraných zpracovatelů garantující realizaci sběru a zpracování autovraků na nadstandardní úrovni, při plnění všech zákonných požadavků s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníky.

Ověřené vrakoviště
Odtahové vozidlo Milata

 

Vrakoviště

MILATA s.r.o.
Dobrá 203, Dobrá, 739 51
(Dobrá u Frýdku-Místku)

 
+420 607 703 311
+420 558 642 172
info@milata.cz

PO - PÁ 08:00 - 17:00

další kontaktní údaje >

Výkupní ceníky vrakoviště

Vozy k demontáži na díly

Výkup autovraků

Autovrak vykoupíme na náhradní díly nebo k ekologické likvidaci.

Odtah autovraku zdarma

Vozidlo nebo autovrak bezplatně odvezeme vlastní technikou.

Hodnocení a recenze zákazníků vrakoviště

Dlouhodobé hodnocení 4,8 z 5 na Google.com a Firmy.cz.

Ověřené vrakoviště

MILATA s.r.o. je ověřeným zpracovatelem autovraků pro Severní Moravu a Slezsko.

Milata tradice od roku 1992

 
Autovrakoviště Milata v Událostech České televize
Příběh firmy MILATA napsali o nás na Idnes.cz
Jak se dělá ekologická likvidace v Eko magazínu TV Polar
Soutěž - Dej recenzi a vyhraj - rozdáváme trička a čepice