Centrální autovrakoviště MILATA
 

Recenze - hodnocení a názory našich zákazníků

Snažíme se odvádět kvalitní práci a poskytovat naše služby co nejlépe. Každý Váš pozitivní hlas je pro nás hnacím motorem, který nás žene s chutí do další práce. Jakákoliv zpětná vazba od našich zákazníků je pro nás důležitá a konstruktivní. Těší nás každý spokojený zákazník, který nám sdělí svou pozitivní zkušenost a potvrdí tak vysokou kvalitu našich služeb.

Přečtěte si vybrané recenze a ohlasy zákazníků vrakoviště Milata. Přesvědčte se, že jsme pro Vás tou správnou volbou. 

Odvoz vozidla na likvidaci
Recenze na prodej autodílů

Napsali nám

  

„Dobrý den, děkuji za velice rychlou likvidaci auta včetně odhlášení z registru vozidel a ukončení pojistné smlouvy. Vaši firmu mohu všem doporučit. S pozdravem.“ Petra M. (zdroj: email)

Velice profesionální přístup. Byla jsem velmi překvapená a zároveň moc spokojená, jak rychle byla s firmou domluva o likvidaci mého vozidla. Nemusela jsem se o nic starat a ještě mi bylo zaplaceno. Prostě paráda.“ Kateřina K. V. (zdroj: Firmy.cz)

„Příjemné vystupování, rychlá a kvalitní práce. Taktéž dobře poradí. Doporučuji a jsou levní.“ Jaromír P. (zdroj: Google moje firma)

„Dobrý den, nárazník je na svém místě. Děkuji mnohokrát, jsem spokojený. Musel jsem Vám napsat a vyslovit Vám opravdu pochvaly za způsob zabalení dílu, byl jsem velmi mile překvapen. Děkuji :)“ Vojtěch H. (zdroj: email)

„Chtěl bych Vám poděkovat za včerejší ekolikvidaci svého vozu. Oceňuji velice profesionální přístup Vašeho zaměstnance. Díky, určitě Vás doporučím.“ Radim K. (zdroj: Google moje firma)

„Dobrý přístup, ochotní lidi, stačí zavolat a domluvit se.“ Radim Š. (zdroj: Google moje firma)

„Chci Vám poděkovat za profesionální přístup k likvidaci mého vozu. Vše proběhlo hladce a bez problémů v domluveném čase, což není v dnešní době tak obvyklé. Proč jsem si vybral Vaši firmu? Brázdil jsem před lety pole JZD Nošovice - Dobrá s kombajnem pod hlavičkou firmy STS Frýdek-Místek a již tehdy se k nám Vaši lidé chovali velmi zodpovědně a na to se nezapomíná. Proto ještě jednou děkuji, přeji Vám všem hodně zdraví a firemních úspěchů.“ Ing. Alois K. (zdroj: email)

Dobrý den, tak dveře jsou již doma. Nepoškozenou zásilku jsem převzal a zaplatil. Vše proběhlo v pohodě. Děkuji za perfektní zabalení, za vstřícnost a ochotu. Přeji všem hezký den S pozdravem.“ Pavel Z. – Brno (zdroj: email)

„Příjemné a čisté prostředí, ochotný personál.“ Pavel P. (zdroj: Google moje firma)

„Spokojenost, jak s cenami, tak se zaměstnanci. Okamžitá reakce na dotazy v e-mailu, doporučuji.“ Tatana (zdroj: Google Moje Firma)

Profesionální a rychlý přístup.“ Kateřina Š. (zdroj: Google moje firma)

„Příjemné prostředí a ještě příjemnější obsluha.“ Roman K. (zdroj: Google moje firma)

„Dobrý den. Na základě doporučení mých známých jsem využila Vašich služeb pro odvoz a likvidaci mého starého auta. Včera jsem odvoz dohodla s Vaší pracovnicí a dnes všechno proběhlo dle domluvy. Příjemné jednání, perfektní práce pana řidiče. Moc Vám děkuji a přeji hodně úspěchů ve Vaší další práci.“ Zdeňka K. (zdroj: email)

Skvělý přístup k zákazníkovi.“ Daniel K. (zdroj: Google moje firma)

„Ještě jednou dobrý den, chtěla bych Vám mockrát poděkovat za spolupráci, takhle hladce jsem si to opravdu ani nepředstavovala :) Budu se těšit na další spolupráci. “ Lucie Polanská. (zdroj: email)

„Velice ochotní, se vším poradí. Doporučuji.“ Filip H. (zdroj: Google moje firma)

 

Další hodnocení a recenze našich zákazníků 

  

 

Podělte se s námi o Vaše názory a zkušenosti

  

 

 

 

Výkup autovraků

Autovrak vykoupíme na náhradní díly nebo k ekologické likvidaci.

Moto vrakoviště

MOTO vrakoviště

Hodnocení a recenze zákazníků vrakoviště

Dlouhodobé hodnocení 4,8 z 5 na Google.com a Firmy.cz.

Ověřené vrakoviště

MILATA s.r.o. je ověřeným zpracovatelem autovraků pro Severní Moravu a Slezsko.

Milata tradice od roku 1992

 
Ekologická likvidace a výkup vozidel
Použité náhradní díly
Kovošrot - výkup šrotu a druhotných surovin
Výkup vozidel na náhradní díly a k eko likvidaci
 
Autovrakoviště Milata v Událostech České televize
Příběh firmy MILATA napsali o nás na Idnes.cz
Jak se dělá ekologická likvidace v Eko magazínu TV Polar
Soutěž - Dej recenzi a vyhraj - rozdáváme trička a čepice