Centrální autovrakoviště MILATA
 

Volná pozice: Řidič odtahovky

Rádi bychom Vám nabídli volnou pracovní pozici řidiče odtahovky pro autovrakoviště MILATA v Dobré. Tato pozice je vhodná pro každého zájemce, který má řidičský průkaz skupiny B a má zájem pracovat v různorodé a zajímavé práci.

Nabídka práce - Řidič odtahovky pro autovrakoviště

Vaší náplní práce bude především řízení odtahových vozidel v rámci odvozů autovraků na ekologickou likvidaci. Dále budete řídit další firemní automobily v rámci vnitrostátní přepravy. Pracovní náplň zahrnuje také převážení vozidel, strojů, kontejnerů a dalšího nákladu. Samozřejmostí je základní preventivní údržba vozidel našeho vozového parku.

Kvalifikované požadavky jsou ukončené středoškolské vzdělání a řidičský průkaz skupiny B. Pokud vlastníte navíc profesní průkaz C a E, máte výhodu. Vítané jsou také zkušenosti v oboru a zájem o práci s auty. Pro tuto pozici jsou důležité dobré komunikační dovednosti a vstřícnost, pracovitost, spolehlivost, odpovědnost, loajalita, samostatnost, ale i týmová spolupráce. Je také nutné mít dobrý fyzický a psychický stav a bezúhonnost.

Nabízíme Vám dobrou a pravidelnou mzdu s možností prémiového ohodnocení. Jako silná tradiční a známá rodinná firma Vám nabízíme jednosměnný provoz a volné víkendy. Nástup do práce je možný ihned. Informace o mzdě Vám bude sdělena při kontaktní schůzce.

Místo výkonu práce je v autovrakovišti MILATA v Dobré. Tato práce Vám poskytne možnost pracovat v prostředí stabilní a perspektivní společnosti.

Pokud máte zájem o tuto pozici, kontaktujte nás na uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu a domluvte si s námi schůzku. Rádi Vám poskytneme další informace.

Kontaktní osoba: Jan Walica, vedoucí provozu autovrakoviště. tel.: 606 601 360, walica@milata.cz

Autovrakoviště MILATA, Dobrá 203, 739 51 Dobrá.

 

14. dubna 2023
Výkupní ceníky vrakoviště

Výkup katalyzátorů

Přímý výkup katalyzátorů.

Moto vrakoviště

MOTO vrakoviště

Možnost platit kartou

Možnost platit na prodejně kartou.

Milata tradice od roku 1992

 
Ekologická likvidace a výkup vozidel
Použité náhradní díly
Kovošrot - výkup šrotu a druhotných surovin
Výkup vozidel na náhradní díly a k eko likvidaci
 
Autovrakoviště Milata v Událostech České televize
Příběh firmy MILATA napsali o nás na Idnes.cz
Jak se dělá ekologická likvidace v Eko magazínu TV Polar
Soutěž - Dej recenzi a vyhraj - rozdáváme trička a čepice