Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4

Nová nabídka práce na autovrakovišti Milata

Aktuálně nabízíme tyto volné pracovní pozice. (aktualizováno 9. 7. 2019):

  • Prodejce autodílů
  • Pracovník provozu vrakoviště

Nabídka práce na autovrakovišti

Prodejce autodílů - náhradní díly z vrakoviště

Náplň práce této pozice:

Náplní práce je přímý prodej použitých náhradních dílů z autovrakoviště, demontáže autodílů z autovraků, jejich příprava, prodej ze skladů. Práce v prodejně, ale také venku v areálu vrakoviště. Komunikace se zákazníky.

Práce je také vhodná pro absolventy.

Pracovník provozu autovrakoviště

Náplní práce je obsluha kovošrotu - práce na příjmu a další práce s kovovým odpadem, demontáže autovraků v rámci provozu ekologické likvidace, demontáže autodílů z autovraků, příprava a čištění autodílů a další pomocné a doplňkové práce v běžném provozu autovrakoviště. Práce je pro svou různorodost velice zajímavá.

Požadujeme po zaměstnanci

  • Ukončené středoškolské vzdělání, výhodou může být zaměření - automechanik, mechanik, opravář motorových vozidel
  • Výhodou zkušenosti s řízením vysokozdvižných vozíků nebo jiných motorových vozíků
  • Vítané jsou zkušenosti v oboru - zájem o práci s auty
  • Pracovitost, spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, ale i týmová spolupráce
  • Dobré komunikační dovednosti a vstřícnost
  • Dobrý fyzický stav - práce především venku
  • Bezúhonnost

Nabízíme

  • Práci v dynamicky se rozvíjející firmě
  • Dobré a pravidelné platové ohodnocení, prémiové ohodnocení
  • Práci na řádnou smlouvu, na plný úvazek se všemi výhodami
  • Silné zázemí tradiční a známé rodinné firmy
  • Možnost získání cenných zkušeností a praxe
  • Jednosměnný provoz
  • Nástup možný ihned

Místo výkonu práce

Centrální autovrakoviště Milata v Dobré. Dobrá 203, Dobrá 739 51 (u Frýdku - Místku).

Kontakt a další info

Kontaktní osoba:

Mgr. Jakub Maralík
tel.: 730 156 640
e-mail: marketing@milata.cz (adresa pro zaslání životopisu)

V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete také kontaktovat pomocí kontaktního formuláře.

První základní informace, které potřebujeme od žadatelů o práci, nám stačí zodpovědět telefonicky, následně požadujeme zaslání nebo osobní předání životopisu. V případě zájmu si Vás následně pozveme na pohovor. Osobní návštěva žadatele o práci pouze v domluveném termínu. Děkujeme.

Práce ve společnosti MILATA

Firma MILATA je ryze českou, rodinnou firmou zabývající se především provozem autovrakoviště s ekologickou likvidací vozidel, prodejem náhradních dílů, provozem pneuservisu a sběrného dvora pro výkup šrotu a druhotných surovin. Milata působí na českém trhu již od roku 1991.

Velmi dobře si uvědomujeme, že úspěch firmy je založen na dovednostech a pracovitosti všech našich zaměstnanců. Do našeho týmu hledáme nové schopné kolegyně a kolegy. Pokud je u Vás samozřejmostí osobní přístup k práci, komunikativnost, schopnost prosadit své nápady, rychle se učit nové věci a chcete pracovat v mladém, přátelském kolektivu ve stabilní firmě s dobrým jménem, pak Vás rádi přivítáme v našem týmu.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Tým firmy Milata

Soutěž firmy MlLATA - dej recenzi a vyhraj!
Nabídka práce - autovrakoviště Milata
Jsme ověření

Společnost Milata s.r.o. je ověřeným zpracovatelem autovraků pro Severní Moravu a Slezsko.

Online formulář - kontaktní formulář