Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
 

Prodejna autodílů MILATA

Společnost MILATA provozuje jedno z největších autovrakovišť v České republice a patří mezí přední certifikované zpracovatele autovraků. Nejen pro prodej originálních použitých dílů z vozidel všech značek jsme začátkem roku 2017 otevřeli novou moderní prodejnu s autodíly.

Prodejna autodílů MILATA se nachází na adrese Dobrá 13 a je součástí velkého areálu AUTOVRAKOVIŠTĚ MILATA v centru Dobré (Dobrá 203) u Frýdku - Místku. Na prodejnu jsou také přímo napojeny nově vybudované velkokapacitní skladové prostory s uloženými již demontovanými náhradními díly pro přímý a rychlý prodej. Pro návštěvu prodejny doporučujeme adresu areálu Dobrá 203 - lepší dohledatelnost v navigacích.

 

Prodejna s nejen použitými náhradními díly

 

Adresa: Dobrá 13, 739 51 Dobrá (u Frýdku - Místku)

Zobrazit mapu / Jak se k nám dostanete?

Tel.: +420 720 126 127, +420 607 703 311

Tel.: +420 606 601 360, +420 558 642 172

E-mail: info@milata.cz / Kontaktní formulář

Provozní doba prodejny

Pondělí - Pátek   8.00 - 11.30  12.30 - 17.00 h.

Sobota                8.00 - 13.00 h.

Provozujeme zásilkový obchod pro nákup na dálku.

Provozovatel: MILATA s.r.o.

Budova prodejny autodílů MILATA

Budova prodejny v areálu vrakoviště

Interiér prodejny MILATA

Interiér prodejny

Prodej použitých originálních dílů v kamenné prodejně

 

V prodejně autodílů Milata nakoupíte:

  • Použité originální díly všech značek a výrobců
  • Díly přímo ze skladových vozidel, autovraků
  • Nové originální autodíly
  • Nové autodíly z druhovýroby - neoriginální díly
  • Základní autodoplňky a příslušenství
  • Použité a nové pneu a disky zakoupíte na pobočce
    v našem pneuservise MILATA (Dobrá 90)

Doplňující informace:

 

Nákup náhradních dílů na autovrakovišti

 

Společnosti MILATA, provozuje jedno s největších autovrakovišť u nás a v České republice patříme mezi přední certifikované zpracovatele autovraků. Provozujeme ekologickou likvidaci vozidel.

Začátkem roku 2017 jsme pro Vás v Dobré otevřeli zcela novou moderní prodejnu s náhradními díly na vozidla všech modelů a značek. Také jsme uvedli do provozu další skladové prostory, které neustále plníme dalším zbožím, demontovanými originálními autodíly. Stále tak rozšiřujeme naši, tak už nemalou, skladovou kapacitu. Použitých autodílů máme pro Vás stále více a více.

Novou prodejnu, která se nachází na adrese Dobrá 13, naleznete v areálu Autovrakoviště MILATA (Dobrá 203) v centru obce Dobrá u Frýdku - Místku, takže ji nemůžete při příjezdu v žádném případě přehlédnout. O Vaše potřeby a přání se zde perfektně postarají naši prodejci a šikovní technici, kteří se Vám budou rádi věnovat.

Specializujeme se na prodej použitých originálních autodílů a autodoplňků, prodáváme také použité pneu a disky (prodej na pneuservise Milata - Dobrá 90). Výhodně u MILATY nakoupíte originální motorové díly, karosářské díly, prvky interiérů, části všech systémů, soustav, elektro součásti, díly řízení, pohonů a tak dále. Použité autodíly odborně demontujeme a před prodejem jejich funkčnost pečlivě kontrolujeme. Vybírat si zde můžete z použitých autodílů, které máme uložené v několika našich velkokapacitních skladech, nebo si můžete autodíly, pokud nás osobně navštívíte, prohlédnout ještě přímo na skladových vozidlech, určených k demontáži.

Na vrakovišti MILATA máme běžně přes 700 skladových vozidel a autovraků. To zda je vámi požadovaný náhradní díl aktuálně dostupný a jaká je jeho prodejní cena si můžete ověřit dopředu telefonicky nebo nám napsat na našich webových stránkách www.milata.cz. Díl si můžete objednat, pošleme Vám jej na dobírku nebo si jej můžete zakoupit v naší prodejně MILATA v Dobré. 

 

 

Obchodní info