Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
 

OPEL MERIVA 1.6 na náhradní díly

OPEL MERIVA 1.6 na náhradní díly. Vozidlo je určeno k demontáži na náhradní díly. Nákup použitého autodílu na autovrakovišti MILATA v Dobré nebo zaslání autodílů na dobírku. ... celý popis
Značka automobilu:
Opel Meriva
Evidenční číslo:
00664
Rok výroby:
2003
Obsah motoru:
1.6 74 kW
Typ motoru:
Z16XE
Palivo:
benzín
Barva:
šedá metalíza
Dostupnost: SKLADEM
OPEL MERIVA 1.6 na náhradní díly 1
  • OPEL MERIVA 1.6 na náhradní díly 1
  • OPEL MERIVA 1.6 na náhradní díly 2
  • OPEL MERIVA 1.6 na náhradní díly 3
  • OPEL MERIVA 1.6 na náhradní díly 4
  • OPEL MERIVA 1.6 na náhradní díly 5
  • OPEL MERIVA 1.6 na náhradní díly 6
  • OPEL MERIVA 1.6 na náhradní díly 7
  • OPEL MERIVA 1.6 na náhradní díly 8
 

OPEL MERIVA 1.6 k demontáži na levné náhradní díly

Nabízíme vozidlo OPEL MERIVA 1.6 k okamžité demontáži na náhradní díly. Pokud máte zájem o použitý náradní díl z tohoto vozu, kontaktujte nás! Ověříme Vám dostupnost konkrétního dílu, sdělíme Vám jeho skutečný stav a samozřejmě také cenu. V případě Vašeho zájmu Vám připravíme nabídku včetně dopravného. Zaslání fotografie použitého autodílu na přání není problém. MÁTE ZÁJEM O DÍL Z TOHOTO VOZIDLA? ZAJÍMÁ VÁS CENA? KONTAKTUJTE NÁS!

Pokud díl objednáte, demontujeme jej rychle z autovraku OPEL MERIVA 1.6, provedeme jeho kontrolu, prověříme jeho fukčnost a zašleme Vám jej na dobírku (případně platba fakturou). V případě zájmu použitý náhradní díl rychle připravíme k osobnímu odběru na Autovrakovišti MILATA v Dobré u Frýdku - Místku. Zákazníkům nabízíme také použité funkční díly z již rozebraných autovraků, uložené v našich skladech na vrakovišti - RYCHLÁ EXPEDICE A DODÁNÍ DO DRUHÉHO DNE!

Poptávka - použitý náhradní díl z tohoto vozu

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Kontaktujte nás! Stačí vyplnit tento formulář a jednoduše specifikovat Vámi poptávaný použitý náhradní díl. Uveďte jaký díl potřebujete (případně jeho označení). Aby bylo možné formulář odeslat, vyplňte prosím všechny údaje označené hvězdičkou (povinné údaje). Obratem se s Vámi rádi co nejdříve telefonicky nebo e-mailem spojíme - budeme Vás kontaktovat. Můžete nám také volat na čísla: 720 126 127, 558 642 172, případně poslat e-mail: info@milata.cz. Zpracovanou nabídku včetně dopravy Vám zašleme na Váš e-mail nebo se Vám ozveme telefonicky.

Údaje obsažené v této kartě vozidla k demontáži mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností AUTO MILATA s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Veškeré poptávky zákazníků jsou nezávazné. Díky postupné demontáži dílů z vozidla nemusí stav na fotografii odpovídat současnému stavu vozidla.

Prodejna nejen použitých originálních autodílů MILATA
Kalendář moto veteráni 2019 od firmy Milata zdarma
Sledujte naši aktuální nabídku skladových vozidel pro demontáž na díly

Skladové vozy stejného modelu

Vstřiky Opel Meriva - použitý díl

ev.č. 1700003278

Foto #21721 OPEL MERIVA 1.6 na náhradní díly - /files/eshop/images/product_4405-image_21721-medium.jpg1 000 Kč