Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
 

Aktuality & Akce

Náhradní díly na vozidla Multicar

Náhradní díly na vozidla Multicar

13. března 2015

Rozšířená nabídka použitých náhradních dílů na vozidla - pracovní techniku MULTICAR. Pošlete nám poptávku na konkrétní díl a my ji rychle a expresně vyřídíme. Budeme Vás kontaktovat.

Změny od 1.1.2015 - Zánik vozidla

Změny od 1.1.2015 - Zánik vozidla

12. března 2015

Informace o zásadních změnách v registraci vozidel od 1. ledna 2015. ZÁNIK VOZIDLA - dříve tzv. trvalé vyřazení vozidla z registru vozidel. Vozidlo zanikne - je trvale vyřazeno z registru vozidel, pokud je ekologicky zlikvidováno v zařízení ke sběru autovraků. Rozebrání vozidla na náhradní díly není podle zákona přípustné. Více.

Bezhotovostní platby za výkup kovů

Bezhotovostní platby za výkup kovů

18. února 2015

Ministerstvo životního prostředí připravilo stručný výklad k vyhlášce, která mění pravidla výkupu kovových odpadů. Na svých webových stránkách MŽP uvádí článek v podobě otázek a odpovědí, týkajících se zaváděné bezhotovostní platby za výkup kovových odpadů. Čtěte více.

Nové ceny za šrot a druhotné suroviny

Nové ceny za šrot a druhotné suroviny

17. února 2015

Aktualizovaly jsme náš online ceník - Ceny za výkup šrotu a druhotných surovin. Pro zjištění aktuálních výkupních cen všech surovin si zobrazte ceník ZDE. Vykupujeme železné, neželezné kovy a další suroviny od jednotlivých zákazníků i od firem. Kovošrot Milata je otevřen Pondělí - Pátek od 7.00 do 17.00, Sobota od 8.00 do 13.00 hod.

Sdružení Zpracovatelů Autovraků

Sdružení Zpracovatelů Autovraků

17. února 2015

Jsme členy SZA - Sdružení Zpracovatelů Autovraků. které působí na české scéně zpracování autovraků od roku 2006. Zpracovatelská kapacita sdružení je přes 60 tisíc autovraků za 1 rok, což je cca 1/2 zpracovávaných autovraků v ČR za 1 rok.

Jsme partnerem Callparts System

Jsme partnerem Callparts System

11. února 2015

Naše firma se stala na začátku tohoto roku oficiálním partnerem společnosti Callparts System. Tato společnost zaštiťuje ekologickou likvidaci pro výrobce automobilů světových značek. Callparts spolupracuje například se značkami Škoda, Volkswagen, Seat, Audi, Porsche, BMW, Mini, Alpina a Rolls Royce.

 
Autovrakoviště MILATA - příběh firmy na idnes.cz
Ekologická likvidace vozidel Milata v reportáži TV POLAR