Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
 

Odtah vozidel pro ekologickou likvidaci

Odtah nebo odvoz vozidel je BEZPLATNOU službou autovrakoviště Milata k ekologické likvidaci vozidel a autovraků. Vozidla svážíme z celého území Severomoravského kraje. Firma MILATA vlastní čtyři odtahové speciály - odtahové vozy, které dopravují automobily na Autovrakoviště v Dobré u Frýdku - Místku. Odvoz nepojízdných, bouraných a nekompletních vozidel není pro nás díky modernímu vozovému parku problémem. 

Odtah ZDARMA garantujeme u kompletních vozidel a autovraků. Vozidla mohou být nepojízdná, pro příjem autovraku do systému pro sběr autovraků je podstatná především jejich kompletnost. Pokud je vozidlo nekompletní, chybí mu některá z podstatných částí, cena odtahu je řešena individuálně, dohodou se zákazníkem. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

V případě, že je vozidlo nepojízdné nebo není ve stavu, že by jste si ho dopravili sami, nabízíme Vám odtah do naší provozovny ZDARMA. Objednání odtahu doporučujeme také u vozidel bez příslušného oprávnění k provozu nebo bez zákonného pojištění. Po telefonické domluvě k vám pošleme odtahové vozidlo. Termín odtahu navrhuje zákazník, přijedeme tam, kde se vozidlo aktuálně nachází. Potvrzení o likvidaci obdržíte přímo u vás při předání. Neváhejte nás kontaktovat!

 

Co Vás může k odvozu vozidel dále zajímat:

 
  • Odvoz nebo odtah kompletních vozidel pro ekologickou likvidaci je vždy ZDARMA
  • Pro objednání odtahu je nutná vždy rezervace přesného termínu vyhovujícímu zákazníkovi
  • Odtahy vozidel probíhají v provozní době: Pondělí až Pátek 8.00-17.00 h., v Sobotu 8.00-13.00 h.
  • Naše odtahová vozidla disponují nakládacím ramenem - hydraulickou rukou pro naložení poškozených vozidel 
  • Jsme schopni odvážet také dvě vozidla najednou - naložení na přívěsný nákladní vozík
  • Odvážíme také vozidla bez kol, běžná praxe, kdy si zákazník nechává kola pro svůj novější automobil
  • Provozujeme bezkonkurenční moderní vozový park - naši zákazníci se za nás určitě nemusí stydět!

Naložený odtahový speciálOdtahový speciál s hydraulickým ramenemOdtahovka s naloženým bouraným vozemNakládka vozidla za použití ramenaOdvoz dvou vozidle na ekologickou likvidaci najednouOdtahový speciál s naloženým mercedesemFiat na ekologickou likvidaci odvážen odtahovým speciálemDodávka naložená na odtahovém vozidleNaložené bourané vozidlo

 

> PRO DOTAZY A OBJEDNÁVKY: +420 607 703 311info@milata.cz nebo objednávkový formulář

 

Kam pro odtahy jezdíme?

 

Službu odtahu vozidel ZDARMA provozujeme v těchto lokalitách: 

OstravaHavířovFrýdek - MístekKopřivniceFrenštát pod RadhoštěmKarvináTřinecČeský TěšínOpavaNový JičínFrýdlant nad Ostravicí, StudénkaJablunkovPříborRožnov pod Radhošťěm,  Bílovec,  Fulnek, Bohumín, Bruntál, Krnov, Orlová, Hlučín, Valašské Meziříčí, Vsetín, Těrlicko  

 

Kam dále?

 
 
Originální motocyklový kalendář Milata 2020
 
Autovrakoviště MILATA - příběh firmy na idnes.cz
Ekologická likvidace vozidel Milata v reportáži TV POLAR