Centrální autovrakoviště MILATA
 

Autovrakoviště Milata v Událostech České televize

Autovrakoviště Milata v hlavní zpravodajské relaci České televize. Reportáž s názvem: Města plná autovraků byla natočena a odvysílána 11. 8. 2017.

 

 

Pro tuto reportáž bylo naše vrakoviště vybráno jako nejvhodnější také díky dobrým referencím z úřadů a ostatních médií. Rádi jsme reportérům poskytly potřebné informace, návštěva České televize nás potěšila. V reportáži natáčené u nás je nastíněn proces příjmu autovraků a jejich zpracování - likvidace. Divákovi je také lehce přiblíženo, jak takové vrakoviště funguje a popsáno, co majitel vozidla, který odevzdá autovrak k likvidaci do certifikovaného a správně fungujícího vrakoviště, od nás získává. 

Reportáž kromě problematiky s odstavenými autovraky (Městské části se snaží zbavit autovraků ve svých ulicích. Zjišťují, že to není vůbec jednoduché.) také zmiňuje silný nepoměr mezi počtem vozidel, které míří na vrakoviště k likvidaci a počtem vozidel, které se v ČR valí z autobazarů, ze zahraničí a od prodejců nových vozidel. Vozový park domácností stárne a je hodně pod evropským průměrem.

 

Výkup autovraků

Autovrak vykoupíme na náhradní díly nebo k ekologické likvidaci.

Hodnocení a recenze zákazníků vrakoviště

Dlouhodobé hodnocení 4,8 z 5 na Google.com a Firmy.cz.

 
Autovrakoviště Milata v Událostech České televize
Příběh firmy MILATA napsali o nás na Idnes.cz
Jak se dělá ekologická likvidace v Eko magazínu TV Polar
Soutěž - Dej recenzi a vyhraj - rozdáváme trička a čepice