Centrální autovrakoviště MILATA
 

Autovrakoviště MILATA v Událostech České televize

Máme pro vás jedinečnou příležitost nahlédnout do zákulisí našeho autovrakoviště MILATA prostřednictvím reportáže z hlavní zpravodajské relace České televize. V reportáži s názvem "Města plná autovraků", která byla odvysílána dne 11. srpna 2017, se můžete podívat na to, jak funguje ekologická likvidace autovraků provozovaná certifikovaných zpracovatelem. 

 

VIDEO - Vrakoviště MILATA ve večerních Událostech

 

 

V této reportáži se Autovrakoviště Milata stalo předmětem pozornosti jako příklad účinného a ekologicky zodpovědného řešení problematiky autovraků. Naše zařízení bylo pro tuto reportáž vybráno nejen díky pozitivním referencím z úřadů a médií, ale i kvůli naší transparentnosti a ochotě spolupracovat s novináři. Jsme hrdí, že můžeme představit veřejnosti náš způsob práce a přístup k ekologické likvidaci vozidel.

V reportáži je popsán celý proces od příjmu autovraku až po jeho ekologickou likvidaci. Ukazuje se, jak autovrakoviště funguje a jaké výhody přináší majitelům vozidel, kteří se rozhodnou svůj vůz odevzdat k likvidaci v certifikovaném a ekologicky odpovědném zařízení.

Kromě toho reportáž poukazuje na širší problémy související s autovraky ve městech, jako je například obtížnost odstranění odstavených vozidel z městských částí. Téma také zahrnuje kontrast mezi rostoucím počtem vozidel směřujících na vrakoviště a velkým množstvím vozidel, které se dostávají na trh, ať už prostřednictvím autobazarů, dovozu ze zahraničí, nebo prodeje nových vozidel. Zmiňuje se také o stárnutí vozového parku domácností v ČR a jeho srovnání s evropským průměrem. 

 

Sledujte nás na sociálních sítích

 
Facebook
Instagram
Youtube

 

Kam dále

 

 

Výkup autovraků

Autovrak vykoupíme na náhradní díly nebo k ekologické likvidaci.

Hodnocení a recenze zákazníků vrakoviště

Pozitivních recenzí

Milata tradice od roku 1992

 
Ekologická likvidace a výkup vozidel
Použité náhradní díly
Kovošrot - výkup šrotu a druhotných surovin
Výkup vozidel na náhradní díly a k eko likvidaci
Výkup autovraků
Přeprava a pronájem kontejnerů
Pneuservis s prodejem pneu a disků
Odtahová služba
 
Autovrakoviště Milata v Událostech České televize
Příběh firmy MILATA napsali o nás na Idnes.cz
Jak se dělá ekologická likvidace v Eko magazínu TV Polar
Soutěž - Dej recenzi a vyhraj - rozdáváme trička a čepice