Centrální autovrakoviště MILATA
 

Napsali o nás, natočili o nás reportáž

Archiv článků, zveřejněných textů, televizních a internetových reportáží o společnosti MILATA s.r.o. a jeho centrálním autovrakovišti v Dobré, Frýdek-Místek.

 

Ekologická a moderní likvidace aut


Idnes.cz - Moderní likvidace aut 

Další zajímavý článek o naší práci na Idnes.cz - Moderní a ekologická likvidace aut bez vašich starostí. Společnost MILATA s.r.o. je skvělou volbou pro majitele dosloužilých vozidel.

Jedinečné, bezpečné a kvalitní autovrakoviště MILATA je zde již přes 30 let. Ekologie a správně dodržované postupy likvidace vraků jsou hlavní prioritou naší firmy. O nás, naší technice a postupech si přečtete v rozsáhlém článku uveřejněném na nejčtenějším zpravodajském serveru Idnes.cz. 

Celý článek - Likvidace aut bez starostí   

 

Události České televize - reportáž


Události - Česká televize 

Autovrakoviště Milata v hlavní zpravodajské relaci České televize. Reportáž s názvem: Města plná autovraků byla natočena a odvysílána 11. 8. 2017. 

Pro tuto reportáž bylo naše vrakoviště Milata vybráno jako nejvhodnější také díky dobrým referencím z úřadů a ostatních médií. Rádi jsme reportérům poskytly potřebné informace, návštěva České televize nás potěšila. V reportáži natáčené u nás je nastíněn proces příjmu autovraku a jeho následné zpracování.

VIDEO - reportáž   

 

Eko magazín v TV Polar


Televize POLAR - Eko Magazín 

EKO magazín - týdeník o ekologii a přírodě v Moravskoslezském kraji.  

Jak probíhá skutečná ekologická likvidace vozidla se přijeli podívat reportéři magazínu TV POLAR na špičkově vybavené autovrakoviště Milata v Dobré u Frýdku-Místku.

VIDEO - návštěva autovrakoviště   

 

 

 

Idnes.cz - Článek o autovrakovišti Milata


Idnes.cz - Zpravodajství  

Jakub Milata začínal jako patnáctiletý v autobazaru svého otce. Mezitím studoval, ale veškerý volný čas trávil mezi auty. Dnes je majitelem největšího ekologického autovrakoviště v Moravskoslezském kraji. Boří předsudky, že vrakoviště je synonymem pro nepořádek a kšeftování s kradenými auty a díly. 

V článku zpravodajského serveru Idnes.cz z 26. září 2016 naleznete rozhovor s Jakubem Milatou o historii a současnosti centrálního autovrakoviště Milata, o ekologické likvidaci autovraků v ČR + také krátké video z vrakoviště.

CELÝ ČLÁNEK - rozhovor   

 

MF DNES - Článek o vrakovišti Milata


Mladá fronta DNES - Článek

Článek o nás v tištěných novinách MF DNES.

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.

 

 

 

 

Atlas životního prostředí MS kraje


Atlas životního prostředí MS kraje

Společnost MILATA byla vybrána pro uvedení do publikace pojednávající o aktuálním stavu životního prostředí v Moravskoslezském kraji.

Vybráno z textu: Autovrakoviště je zařízení ke zpracování autovraků, kde podstatou je recyklace autovraku na jednotlivé komodity. Jedno z největších v kraji co do kapacity je autovrakoviště v Dobré.

 

 

Výkupní ceníky vrakoviště

Výkup autovraků

Autovrak vykoupíme na náhradní díly nebo k ekologické likvidaci.

Kontaktní online formulář

Hodnocení a recenze zákazníků vrakoviště

Dlouhodobé hodnocení 4,8 z 5 na Google.com a Firmy.cz.

Ověřené vrakoviště

MILATA s.r.o. je ověřeným zpracovatelem autovraků pro Severní Moravu a Slezsko.

 
Autovrakoviště Milata v Událostech České televize
Příběh firmy MILATA napsali o nás na Idnes.cz
Jak se dělá ekologická likvidace v Eko magazínu TV Polar
Soutěž - Dej recenzi a vyhraj - rozdáváme trička a čepice