Centrální autovrakoviště MILATA
 

Napsali o nás - Naše firma v novinách a televizi

Vítejte v sekci, kde se můžete seznámit s rozmanitými mediálními ohlasy na naši práci. Autovrakoviště MILATA s.r.o. se pyšní nejen dlouholetou historií v oblasti ekologické likvidace vozidel, ale také rozsáhlým zázemím v Dobré, Frýdek-Místek.

Každý zde uvedený příspěvek odhaluje různé aspekty naší práce a zároveň osvětluje důležitost ekologické likvidace vozidel. Ať už jsou to pohledy novinářů, rozhovory s našimi odborníky nebo reportáže z centrálního místa našeho dění, vše odráží naši snahu o šetrné a zodpovědné podnikání.

Jsme hrdí na to, že naše společnost MILATA s.r.o. přitahuje pozornost médií, a těšíme se, že vás tyto příběhy nejen informují, ale i inspirují.

 

Události - Česká televize

 

 

Události České televize - reportáž

 Autovrakoviště Milata v hlavní zpravodajské relaci České televize. Reportáž s názvem: Města plná autovraků byla natočena a odvysílána 11. 8. 2017.

Pro reportáž bylo naše vrakoviště MILATA vybráno jako ideální místo, což oceníme zejména kvůli pozitivním referencím od úřadů a z pozitivního ohlasu v médiích. S radostí jsme reportérům poskytli veškeré potřebné informace a návštěva týmu České televize pro nás byla velkým potěšením. Reportáž, která byla u nás natáčena, detailně přibližuje proces příjmu autovraku a jeho následné ekologické zpracování.

VIDEO - Sledovat tuto reportáž 

 

Televize POLAR - EKO Magazín

 

 

Eko magazín v TV Polar

 Týdeník o ekologii a přírodě v Moravskoslezském kraji. Reportéři magazínu TV POLAR navštívili naše špičkově vybavené autovrakoviště Milata v Dobré u Frýdku-Místku, aby si na vlastní oči prohlédli, jak probíhá skutečná ekologická likvidace vozidla. V rámci reportáže jsou diváci podrobně seznámeni s celým procesem legálního zpracování autovraku – od jeho příjmu na vrakoviště až po pečlivou recyklaci surovin a odpadu. Tento pohled do zákulisí umožňuje lépe pochopit důležitost a komplexnost ekologického zpracování v automobilovém průmyslu.

VIDEO - Návštěva autovrakoviště 

 

Idnes - Moderní likvidace aut

 

 

Ekologická a moderní likvidace aut

 Další zajímavý článek publikován na Idnes.cz o naší práci pod názvem 'Moderní a ekologická likvidace aut bez vašich starostí'. Společnost MILATA s.r.o. je prezentována jako vynikající volba pro majitele starých vozidel.

Naše jedinečné autovrakoviště MILATA působí v oboru již více než 30 let. Ekologický přístup a přísné dodržování postupů likvidace vraků jsou pro nás klíčové. Podrobnosti o naší firmě, technologiích a metodách můžete najít v rozsáhlém článku, který byl uveřejněn na Idnes.cz, jednom z nejčtenějších zpravodajských serverů v České republice.

ČLÁNEK - Likvidace aut bez starostí 

 

Idnes.cz - Zpravodajství

 

 

Idnes.cz - Článek o autovrakovišti Milata

 Jakub Milata začal svou kariéru jako patnáctiletý v autobazaru svého otce. Během studia trávil veškerý volný čas mezi auty a tato zkušenost formovala jeho budoucí profesní cestu. Dnes je hrdým majitelem ekologického autovrakoviště v Moravskoslezském kraji a úspěšně boří předsudky, že vrakoviště jsou místem nepořádku a obchodování s kradenými auty a díly.

Podrobný rozhovor s Jakubem Milatou, který se zabývá historií a současným stavem centrálního autovrakoviště MILATA, stejně jako tématy ekologické likvidace autovraků v České republice, naleznete v článku na zpravodajském serveru Idnes.cz.

ČLÁNEK - Rozhovor 

 

Mladá fronta DNES - Článek

 

 

MF DNES - Článek o vrakovišti Milata

 Článek o naší společnosti uveřejněn v prestižních tištěných novinách Mladá fronta DNES.

Mladá fronta DNES je považována za největší seriózní deník v České republice, který svým čtenářům nabízí nejen aktuální a kvalitní zpravodajství, ale i užitečné servisní informace. Kromě toho poskytuje i oddechové čtení v rámci svých specializovaných příloh a časopisů. 

 

 

 

 

Atlas životního prostředí MS kraje

 

 

Atlas životního prostředí MS kraje

 Společnost MILATA byla vybrána jako příklad pro zařazení do publikace, která se věnuje aktuálnímu stavu životního prostředí v Moravskoslezském kraji.

Z textu: Autovrakoviště je zařízení specializující se na zpracování autovraků, kde klíčovým aspektem je recyklace vozidla na jednotlivé komodity. Autovrakoviště v Dobré, které je jedním z největších v kraji co do zpracovatelské kapacity, slouží jako významný příklad tohoto procesu.

 

 

 

O nás

 

 

Výkup autovraků

Autovrak vykoupíme na náhradní díly nebo k ekologické likvidaci.

Odtah autovraku zdarma

Vozidlo nebo autovrak bezplatně odvezeme vlastní technikou.

Kontaktní online formulář

Hodnocení a recenze zákazníků vrakoviště

Pozitivních recenzí

Ověřené vrakoviště

MILATA s.r.o. je ověřeným zpracovatelem autovraků pro Severní Moravu a Slezsko.

Milata tradice od roku 1992

 
Ekologická likvidace a výkup vozidel
Použité náhradní díly
Kovošrot - výkup šrotu a druhotných surovin
Výkup vozidel na náhradní díly a k eko likvidaci
Výkup autovraků
Přeprava a pronájem kontejnerů
Pneuservis s prodejem pneu a disků
Odtahová služba
 
Autovrakoviště Milata v Událostech České televize
Příběh firmy MILATA napsali o nás na Idnes.cz
Jak se dělá ekologická likvidace v Eko magazínu TV Polar
Soutěž - Dej recenzi a vyhraj - rozdáváme trička a čepice