Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
 

Použité náhradní díly z autovrakoviště Milata

Autovrakoviště MILATA nabízí prodej levných použitých náhradních dílů na automobily všech značek. V našich skladech na vrakovišti v Dobré máme připraveny k okamžitému odběru desetitisíce již prověřených náhradních dílů. Náhradní díly prodáváme také přímo ze skladových vozidel určených k demontáži. Aktuálně máme v nabídce více než 700 vozidel na náhradní díly. Demontáž autodílu z autovraku je zdarma a zpravidla probíhá na počkání. Kontrola dílu a jeho funkčnosti je samozřejmostí. Použité náhradní díly také posíláme přepravcem - nákup na dobírku nebo platba předem. Na všechny použité díly z vrakoviště poskytujeme běžné zákonné záruky. Koupí použitého a prověřeného autodílu ušetříte čas i peníze.

 

Poptávka dílů podle značky vozidla:

 

Použité originální díly z vrakoviště 

 

Levné náhradní díly demontované z vozidel a autovraků určených k likvidaci zakoupíte v naší moderní prodejně v areálu autovrakoviště MILATA v centru obce Dobrá u Frýdku - Místku. Pokud nás nechcete nebo nemůžete navštívit, stačí nám zavolat nebo poslat nezávaznou poptávku (formulář, e-mail) na nákup použitého náhradního dílu na Vaše vozidlo. My Vás rychle obratem kontaktujeme a připravíme Vám nabídku na výhodnou koupi levného, ale vždy funkčního a prověřeného náhradního dílu. Vzhledem ke specifickému prodeji starších a použitých náhradních dílů je pro Vás nejlepší nás kontaktovat telefonicky a s našimi prodejci daný požadavek na náhradní díl také zkonzultovat. Většinou přichází z obou stran řada doplňujících otázek pro co nepřesnější určení vhodné ho typu požadovaného dílu. U nás se rychle dozvíte dostupnost pořadovaného autodílu, jeho cenu a v případě zájmu Vám také připravíme cenu pro rychlou dopravu náhradního dílu na Vaši adresu. Objednávky vyřizujeme rychle a díly expedujeme zpravidla do 24 hodin. Díly posíláme každý prac. den, platba je možná na dobírku nebo u vyšší ceny dopředu bankovním převodem.

Nabídka dílů na těchto webových stránkách je pouze orientační, pro usnadnění Vaší poptávky. Náhradní díly si můžete také vybírat přímo ze skladových vozidel, které prezetujeme v sekci "Vozy k demontáži". Poptávkou si ověříte, zda daný díl je ještě na vozidle nebo Vám můžeme nabídnou potřebný náhradní díl z našich skladových zásob. Demontáž dílu z vozidla je zdarma. Nabízíme také prodej nových autodílů a levných dílů z druhovýroby. S Vaším požadavkem nás neváhejte kontaktovat.

 

Moto kalendář 2019 ZDARMA - motorkový kalendář jako dárek pro každého zákazníka