Ekologická likvidace vozidel s výkupem
 

Recenze - ekologická likvidace a výkup vozidel Milata

Součástí naší firemní strategie je poskytnout klientovi co nejširší portfolio kvalitních služeb v procesu ukončení provozu motorového vozidla nebo prodeje automobilu či autovraku. Obsáhlá nabídka ověřených služeb firmy Milata, od těch technických - např.: odvoz automobilu, jeho ekologické zlikvidování, zpracování získaných odpadů a surovin, až po veškeré finanční a administrativní - např.: příprava dokumentace pro úřad, vyplacení výkupní ceny za auto, vyřízení zrušení vozidla na dopravním inspektorátu, ukončení povinného ručení apod., je na místním trhu myslíme nepřekonaná.

Pokud se s námi můžete také podělit o Vaše postřehy a názory k naším službám, napište nám je. Jakákoliv zpětná vazba nás potěší. Milata.

Odtah autovraku od zákazníka
Naložení vrak likvidaci

Spokojenost našich zákazníků

 

„Vše na jedničku, vše domluveno snad za 2 minuty, jeden den objednáno, druhý den auto pryč, profíci na svém místě, jen tak dále.“ Vladimír N. (zdroj: Firmy.cz)

„Kvalitní a profesionální firma. Likvidace auta proběhla v naprostém pořádku, výborná komunikace se zákazníkem, vše vyřízeno dle domluvy. Děkuji a doporučuji.“ Kateřina K. (zdroj: Firmy.cz)

„Perfektní servis, rychlá odpověď na dotaz mailem. Poté jsem jim napsal mailem, kdy maji přijet a oni mi naprosto vyhověli. Doklad o likvidaci, finanční bonus a hlavně pan řidič mi přesně vysvětlil, co a jak dál. Velice profesionální přístup a solidní jednání. Fakt super firma.“ D. (zdroj: Firmy.cz)

„Likvidace auta - rychlost - vyřízení formalit - spolehlivost Jsem velmi spokojen.“ Libor H. (zdroj: Google Moje Firma)

„Potřeboval jsem ekologicky zlikvidovat vozidlo a podle recenzí jsem nelitoval. Zavolal a domluvil jsem se na termínu a pán přijel na odtah jelikož jsem měl auto pojízdné, ale už bez STK. Pán si auto naložil, veškeré papírování v klidu jsme vyřídili, vše mi vysvětlil dostal jsem tisícovku a pak odjel. Takže za mě jsem byl velice spokojený. Děkuji moc.“ Libor K. (zdroj: Google Moje Firma)

„Profesionální přístup. Rychlá domluva, druhý den odvoz vraku ve sjednaný čas. Žádný problém.“ Tomáš R. (zdroj: Google Moje Firma)

„Po přečtení veškerých potřebných informací, které jsou krásně přehledně uvedeny na webu milata.cz, jsem se bez váhání rozhodl využít služeb pro ekologickou likvidaci mého auta právě tady. Po odeslání kontaktního formuláře mi do dalšího pracovního dne přišla zpětná vazba. Odtah jsem si domluvil na sobotu, řidič přijel přesně na domluvený čas. Profesionální přistup, ochota, do 15 minut vše vyřízeno na místě odtahu. Byl jsem maximálně spokojen. Můžu jedině doporučit.“ Michal G. (zdroj: Google Moje Firma)

„Ekologická likvidace vozidla přesně podle nabídky firmy. Rychlé jednání, vše dle domluvy. Prostě profesionálové v oboru.“ Tomáš R. (zdroj: Firmy.cz)

„Dobrý den, včera jsem volala na odtah auta, byla to moje prvni zkušenost. Paní mi vše po telefonu vysvětlila. Druhý den si pro auto přijeli. Byla to rychlovka, za mě super!!! Děkuji.“ Daniela K. (zdroj: Firmy.cz)

„Všechno za mě vyřídí - auto zadarmo odtáhnou, odhlásí na dopravce i na pojišťovně, férový přístup, profesionální jednání řidiče. Diky.“ Iveta K. (zdroj: Google Moje Firma)

„Rychle jednani, ochotny pristup, prizpusobili se a vsechno vyridili za me. Max spokojenost.“ Man. T. (zdroj: Facebook.com)

Odevzdal jsem u firmy Milata k ekologické likvidaci svůj starý automobil, Hodnotím velice kladně odborný a vstřícný přístup přejímajícího zaměstnance firmy. Děkuji za hladký průběh předávky. Radim Š. (zdroj: Firmy.cz)

„Rychlé a spolehlivé služby, kompletní vyřízení při likvidaci vozidla, včetně zrušení pojištění. Ušetřili mi spoustu času a běhání po úřadech. Jeden den objednáno, druhý den přijeli, naložili a odvezli vrak. Následně vozidlo odhlásili, zrušili pojištění, na mne zůstalo pouze vyzvednutí doporučeného dopisu s techničákem. Díky!“ Ivana K. (zdroj: Google Moje Firma)

„Chtěl bych Vám poděkovat za včerejší ekolikvidaci svého vozu, oceňuji velice profesionální přístup Vašeho zaměstnance, díky, určitě Vás doporučím.“ Radim K. (zdroj: Google Moje Firma)

„Maximální spokojenost, domluva možná i na týž den, nám přijeli na druhý den k Novému Jičínu. Úřad zařídili a techničák poslali doporučeně poštou. Vše super, doporučuji.“ Markus X. (zdroj: Google Moje Firma)

Využil jsem firmu Milata k likvidaci svého automobilu a byl jsem milé překvapen úrovni této služby. Za mě 100 % pro jednání s firmou i pro řidiče, který pro auto přijel. Děkuji. Karel G. (zdroj: Firmy.cz)

„Odtah auta byl domluven na úterý 9:00 a v 8:59 zvoní telefon, že je před barákem. Místa tu není na rozdávání a tak jsem jen tiše zíral na dovednosti řidiče při otáčení a parkování auta s podvalem. Rychlost vyřízení papírů úplně k neuvěření. Jsem nadmíru spokojen. Děkuji mockrát za služby. Teď už jen Vrakoviště Milata“ Tomáš S. (zdroj: Google Moje Firma)

„Rychlé jednání, dobrá nabídka, odvoz vraku zadarmo, vyřízení všech náležitostí a vyřízení zániku vozidla v registru zadarmo. Nemusíte chodit na úřad. Maximální spokojenost.“ Miroslav J. (zdroj: Google Moje Firma)

„26.06.2019 jsem odvezl Felicii k ekologické likvidaci. Vše proběhlo tak, jak mě informovali v odpovědi na můj mail. Celá akce včetně vypsání potřebných papírů, vyplacení slíbené odměny za vrak, netrvala déle než 10 minut. Proto hodnotím tuto firmu maximálním počtem hvězd.“ Pavel K. (zdroj: Firmy.cz)

„Byli jsme velice spokojeni. Jeden den jsme zavolali a druhý den bylo auto pryč. Příjemné a rychlé jednání.“ Pavlína V. (zdroj: Google Moje Firma)

„Bezproblémové jednání, rychlost, není co vytknout. Už to bude rok co jsem dával svoje první auto do šrotu =) Přijeli , naložili, vypsali papíry, odvezli.“ Martin S. (zdroj: Facebook.com)

„Po zavolání do tří hodin auto odvezeno, vyřídili vyřazení auta na úřadě za mě a ještě jsem dostala na ruku peníze. Milí, rychlí, spolehliví! Mohu opravdu jen doporučit.“ Lucka P. (zdroj: Google Moje Firma)

„Spokojenost na 100% jak s domluvou a i s odvozem a likvidací auta Peugeot Partner. Super domluva!!! Spokojenost i s dopravcem, který si pro auto přijel...“ S. (zdroj: Firmy.cz)

„Chci Vám poděkovat za profesionální přístup k likvidaci mého vozu.Vše proběhlo hladce a bez problémů v domluveném čase, což není v dnešní době tak obvyklé.“ Martin V. (zdroj: Google Moje Firma)

„Poslal jsem poptávku na ekologickou likvidaci motocyklu, obratem se mi z firmy MILATA ozvali telefonicky a přijeli ve smluvenou dobu. Řidič ochotně naložil motocykl a vypsal potřebné papíry. Motocykl odvezli a odhlásili zdarma, na místě vyřízeno do 15 minut a do 3 pracovních dnů mi přišel odhlášený velký TP zpět. Naprosto profesionální jednání, z mé strany spokojenost.“ Václav I. (zdroj: Google Moje Firma)

„Děkuji firmě Milata za ochotu a hlavně trpělivost s mou osobou. Za čas, který se mi věnovali v mém případě vyřešení likvidace auta.“ Jason M. (zdroj: Google Moje Firma)

„Rychlost Domluva Řidič mi ochotně pomohl sundat kola. Vyřazení z evidence taky proběhlo rychle. Doporučuji.“ Jakub J. (zdroj: Google Moje Firma)

„Velká spokojenost. Při eko likvidaci auta vše vyřízeno rychle. Vše vysvětleno jak postupovat dál, předtištěné formuláře pro pojišťovnu a pro registr vozidel. Plus tisíc korun na pivo (které nepiju, takže na benzín).“ M. 75 (zdroj: Firmy.cz)

„S Vaším přístupem k likvidací mého vozidla jsem byl maximálně spokojen, ochota při jednání, dodržení časového harmonogramu, odhlášení z RMV. No, prostě vše bylo OK. Mohu jen doporučit.“ P. E. (zdroj: Firmy.cz)

„Maximální spokojenost, domluva možná i na týž den, nám přijeli na druhý den k Novému Jičínu. Úřad zařídili a techničák poslali doporučeně poštou. Vše super, doporučuji.“ Marek M. (zdroj: Firmy.cz)

„I když to měli od ruky. Bezproblémové jednání, rychlost, ochota. Prostě skvělé. Nebojím se doporučit dalším. :-)“ J. 983 (zdroj: Firmy.cz)

„Objednali jsme na eko likvidaci stareho auta a dalsi den prijel ochotny chlap ve smluveny cas, pekne rychle to klaplo, uplne bez problemu.“ Jiří G. (zdroj: Google Moje Firma)

„Přivezli jsme auto k likvidaci a do pěti minut odcházeli s penízky a i na inspektorátu za nás vše vyřídí, no úžasné.“ Kamil K. (zdroj: Google Moje Firma)

„V domluvený termín (sobota) vyzvedla odtahovka auto k likvidaci, v úterý následující týden doručila pošta doporučeně zrušený TP. Perfektní postup.“ Ondra Š. (zdroj: Firmy.cz)

„Super domluva, přijeli jak řekli, naložili, otázky pohodově zodpověděl, uložil do vašich desek, fakt klobouk dolů.“ Míla Ch. (zdroj: Facebook.com)

„Rychlé jednání, ochota, výborná domluva.... spokojenost po všech stránkách.“ Jiří Š. (zdroj: Firmy.cz)

„Dobrý den, děkuji za velice rychlou likvidaci auta včetně odhlášení z registru vozidel a ukončení pojistné smlouvy. Vaši firmu mohu všem doporučit.“ Ondra T. (zdroj: Google Moje Firma)

„Potřebovala jsem ekologicky zlikvidovat své auto, obrátila jsem se emailem na fa Milata. Druhý den jsem byla telefonicky kontaktována, vše klaplo na jedničku. Postarali se i o odhlášení vozidla na DI. Super služba ! Díky moc :-)“ Danuše C. (zdroj: Firmy.cz)

„Využil jsem odvoz autovraku. Rychlá domluva a ve výsledku rychlá akce. Příště určitě znovu využiji.“ Jan Š. (zdroj: Google Moje Firma)

„Potřeboval jsem se zbavit Mondea, které stálo tři roky mokré garáži a bylo tak celé zasažené korozí (Titanic je na tom lépe). Bál jsem se, že to snad ani nepůjde naložit, že se to musí zlomit. V Ostravě už nebydlím, potřeboval jsem se ho zbavit rychle. U Milaty byli vstřícní a dokázali mi najít termín během dvou dní. Přijeli přesně v domluvený čas a za 10 minut bylo auto naložené. Čekal jsem, že za takový totální sežraný vrak ještě zaplatím, proto mě překvapilo, že jsem dostal tisícovku. Díky.“ Hubert F. (zdroj: Firmy.cz)

„Skvělý servis, ochotný přístup, dokonalé rozloučení s dosloužilým vozem. Mohu doporučit.“ Josef S. (zdroj: Google Moje Firma)

„Oceňuji překvapivě vysokou úroveň služeb, profesionalitu a ochotu jak operátorky se kterou jsem se na všem jasně domluvil, tak pana řidiče, který auto vyzvedl, byl na minutu přesný a velice ochotný. Doklady připraveny na jedničku, vše ok, peníze také ok. Můžu jen doporučit.“ Petr K. (zdroj: Firmy.cz)

„Eko. likvidace auta: Zavolal jsem, na další den si přijeli. Dostal jsem peníze a do 15 min. bylo auto pryč. Super přístup řidiče. Můžu jen doporučit.“ Roman G. (zdroj: Facebook.com)

„Co se týče vyřízení eko. likvidace autovraků tak bez problémové a rychlé. Za auto dostanete 1000 Kč i v případě že si pro auto sami dojedou! “ Norrys. (zdroj: Google Moje Firma)

„Profesionální přístup. Všechno rychle vyřízeno. Maximální spokojenost.“ Tomáš P. (zdroj: Google Moje Firma)

„Můžu doporučit solidní a dobře fungující odtahovou firmu. Likvidace vyřízena dle mých představ. Děkuji.“ Jana L. (zdroj: Google Moje Firma)

 

Další hodnocení a recenze našich zákazníků 

  

 

Výkup autovraků

Autovrak vykoupíme na náhradní díly nebo k ekologické likvidaci.

Hodnocení a recenze zákazníků vrakoviště

Dlouhodobé hodnocení 4,8 z 5 na Google.com a Firmy.cz.

Ověřené vrakoviště

MILATA s.r.o. je ověřeným zpracovatelem autovraků pro Severní Moravu a Slezsko.

Milata tradice od roku 1992

 
Ekologická likvidace vozidel a výkup autovraků
Výkup autovraků - ekologická likvidace
Vyřazení vozidla na úřadě a zrušení pojistky
Výkup vozidel k ekologické likvidaci
 
Autovrakoviště Milata v Událostech České televize
Příběh firmy MILATA napsali o nás na Idnes.cz
Jak se dělá ekologická likvidace v Eko magazínu TV Polar
Soutěž - Dej recenzi a vyhraj - rozdáváme trička a čepice