Pneuservis Milata z Dobré
 

Recenze - pneuservis Milata z Dobré

Rodinný pneuservis Milata si od svého počátku zakládá na osobním přistupu ke každému zákazníkovi. Za celou dlouhou dobu své existence si vybudoval nemalou skupinu věrných klientů, kteří plně spoléhají na jeho služby. Personál pneuservisu Milata své práci rozumí, zná své zákazníky a jejich potřeby. Do pneuservisu jezdí zákazníci kupovat pneumatiky, disky a přezouvat svá auta. Našich služeb využívají nejen lidé z blízkého okolí obcí Dobrá a Nošovic, ale řada stálých zákazníků z Frýdku-Místku, Ostravy, Havířova a například také z Třince.  

Budeme rádi, když se jako níže uvedení zákazníci, podělíte s námi o Vaše zkušenosti s pneuservisem Milata v Dobré. Napište nám. Děkujeme. Milata

 

Spokojenost zákazníků pneuservisu

 

„Topka mezi pneuservisy - hlavně ten přístup a ochota.“ Gabriel M. (zdroj: Firmy.cz)

„Rád bych se podělil o zkušenosti. S pneumatikami jsem byl u pána už po druhé. Taktéž jako už minulý rok jsem byl neskutečně spokojený. Domluva po telefonu skvělá, přijel jsem, předal jsem 4 pneumatiky s diskami s tím že bych je chtěl nahodit na disky. Vzal si je, a během 15 minut mi nasadil pneumatiky, vyvážil a nafoukal se správným tlakem. Staré pneumatiky si bez problému vzal. Čekal bych že si vezme mnohem více, ale cenou mě opět překvapil. Opravdu druhá návštěva a profesionální přístup. Pokaždé jsem zde strávil 15 minut a odjížděl jsem s úsměvem od ucha k uchu. Díky moc, stavím se opět :))).“ Jakub P. (zdroj: Google Moje Firma)

„Superrrrr pneuservis... rychlé služby, dobrá cena, kvalitní a rychlá práce. Ani nemohu moc doporučit, protože se bojím, že příště bude taková fronta, že se vícekrát už nedostanu ani na nafouknutí pneumatik. Už jezdím tři roky a chci jezdit i nadále.“ Radek Č. (zdroj: Google Moje Firma)

„Naprostá spokojenost, přezutí na počkání, žádné fronty, rychlost, lidová cena a taky na dotaz poradí. A mimo jiné, prostorné a zajímavé prostředí vyzdobené motocykly.“ Václav Š. (zdroj: Firmy.cz)

„Slušnej pneuservis dobré ceny všem doporučuji ochota sama.“ Jarek T. (zdroj: Google Moje Firma)

„Skvělé ceny, rychlost ochota.“ Peter B. (zdroj: Google Moje Firma)

„Vstricnost, ochota...doporucuju.“ O. (zdroj: Google Moje Firma)

„Profesionálové každým coulem,bez objednání berou jak kdo přijede a jde jim to docela svižně.“ Patrik Z. (zdroj: Google Moje Firma)

„Bezproblémová spolupráce a komunikace, ochota. Objednávka vyřízena rychle a správně k mojí úplné spokojenosti.“ Eva T. (zdroj: Firmy.cz) 

„Pan Milata velmi příjemný a vstřícný. Sice jsem jen něco kupoval, nikoliv přezouval pneu, ale tuším, že to tam funguje. V dílně čisto a pořádek. Sem se do péče rádi svěříte. Doporučuji.“ Petr U. (zdroj: Google Moje Firma)

„S pneuservisem jsem byl velice spokojen. Pneumatiky mi přezuli rychle na počkání za slušnou cenu. Jezdím jedině tam.“ K33 (zdroj: Firmy.cz)

„Velká spokojenost profesionální přistup a příjemný pokec vřele doporučuji.“ W. (zdroj: Google Moje Firma)

„Superni jsem velmi spokojený. Jezdím zde pravidelně. Personál je superni rychlý a vstřícný.“ Miroslav Š. (zdroj: Google Moje Firma)

„Přijel sem a hned mě přezuli, precizně a levně! Doporučuji tento servis!“ Vikktor M. (zdroj: Firmy.cz)

„Dobrá cena za přezutí pneumatik. Fajn personál.“ Robert F. (zdroj: Google Moje Firma)

„Doporučuji pneuservis Milata dnes příjemná obsluha z jejich strany.“ Děkuji. M. (zdroj: Firmy.cz)

„Velké poděkování za ochotu a profesionální přístup pneu Milata. V sobotu ráno jsem do přední pneumatiky dostal šroub a pneu začala ucházet. Ve FM jsem objel 8 pneuservisů - všude zavřeno. U benzinek nebyl vůbec anebo nefunkční vzduch kromě OMW u Dobré. Vzhledem k tomu, že v pneu stále tlak klesal a přede mnou pak ještě dálková cesta byla situace dost zlá. Jako záchrana pak byla v pneu Milata Dobrá kde nám pneu ochotně spravili. Takže velké díky firmě Milata.“ E. (zdroj: Firmy.cz)

 

Další hodnocení a recenze našich zákazníků 

  

 

Výkup autovraků

Autovrak vykoupíme na náhradní díly nebo k ekologické likvidaci.

Hodnocení a recenze zákazníků vrakoviště

Dlouhodobé hodnocení 4,8 z 5 na Google.com a Firmy.cz.

Ověřené vrakoviště

MILATA s.r.o. je ověřeným zpracovatelem autovraků pro Severní Moravu a Slezsko.

Milata tradice od roku 1992

 
Ekologická likvidace a výkup vozidel
Použité náhradní díly
Kovošrot - výkup šrotu a druhotných surovin
Výkup vozidel na náhradní díly a k eko likvidaci
 
Autovrakoviště Milata v Událostech České televize
Příběh firmy MILATA napsali o nás na Idnes.cz
Jak se dělá ekologická likvidace v Eko magazínu TV Polar
Soutěž - Dej recenzi a vyhraj - rozdáváme trička a čepice