Pneuservis Milata z Dobré
 

RECENZE - Pneuservis MILATA z Dobré

Rodinný pneuservis Milata od svého vzniku klade velký důraz na osobní přístup ke každému zákazníkovi. Během dlouholetého působení si vytvořil rozsáhlou skupinu věrných klientů, kteří důvěřují jeho službám. Náš personál je odborníkem ve svém oboru, dobře zná potřeby našich zákazníků. Do pneuservisu přijíždějí zákazníci pro nákup pneumatik, disků a pro sezónní přezutí svých vozidel. Naše služby využívají nejenom obyvatelé z blízkých obcí Dobrá a Nošovice, ale i mnoho stálých zákazníků z Frýdku-Místku, Ostravy, Havířova a dokonce i z Třince.

 

 Sociální sítě

Dlouhodobý průměr hodnocení 4.8/5

 

Budeme velmi potěšeni, pokud se s námi, stejně jako zákazníci uvedení níže, podělíte o vaše zkušenosti s pneuservisem Milata v Dobré. Budeme rádi, když nám napíšete. Děkujeme.

 

Spokojenost zákazníků pneuservisu

 

„Topka mezi pneuservisy - hlavně ten přístup a ochota.“ Gabriel M. (zdroj: Firmy.cz)

„Slušnej pneuservis dobré ceny všem doporučuji ochota sama.“ Jarek T. (zdroj: Google Moje Firma)

 

„Rád bych se podělil o zkušenosti. S pneumatikami jsem byl u pána už po druhé. Taktéž jako už minulý rok jsem byl neskutečně spokojený. Domluva po telefonu skvělá, přijel jsem, předal jsem 4 pneumatiky s diskami s tím že bych je chtěl nahodit na disky. Vzal si je, a během 15 minut mi nasadil pneumatiky, vyvážil a nafoukal se správným tlakem. Staré pneumatiky si bez problému vzal. Čekal bych že si vezme mnohem více, ale cenou mě opět překvapil. Opravdu druhá návštěva a profesionální přístup. Pokaždé jsem zde strávil 15 minut a odjížděl jsem s úsměvem od ucha k uchu. Díky moc, stavím se opět :))).“ Jakub P. (zdroj: Google Moje Firma)

„Velké poděkování za ochotu a profesionální přístup pneu Milata. V sobotu ráno jsem do přední pneumatiky dostal šroub a pneu začala ucházet. Ve FM jsem objel 8 pneuservisů - všude zavřeno. U benzinek nebyl vůbec anebo nefunkční vzduch kromě OMW u Dobré. Vzhledem k tomu, že v pneu stále tlak klesal a přede mnou pak ještě dálková cesta byla situace dost zlá. Jako záchrana pak byla v pneu Milata Dobrá kde nám pneu ochotně spravili. Takže velké díky firmě Milata.“ E. (zdroj: Firmy.cz)

 

„Skvělé ceny, rychlost ochota.“ Peter B. (zdroj: Google Moje Firma)

„Vstricnost, ochota...doporucuju.“ O. (zdroj: Google Moje Firma)

 

„Bezproblémová spolupráce a komunikace, ochota. Objednávka vyřízena rychle a správně k mojí úplné spokojenosti.“ Eva T. (zdroj: Firmy.cz)

„S pneuservisem jsem byl velice spokojen. Pneumatiky mi přezuli rychle na počkání za slušnou cenu. Jezdím jedině tam.“ K33 (zdroj: Firmy.cz)

 

„Superni jsem velmi spokojený. Jezdím zde pravidelně. Personál je superni rychlý a vstřícný.“ Miroslav Š. (zdroj: Google Moje Firma)

„Profesionálové každým coulem,bez objednání berou jak kdo přijede a jde jim to docela svižně.“ Patrik Z. (zdroj: Google Moje Firma)

 

„Pan Milata velmi příjemný a vstřícný. Sice jsem jen něco kupoval, nikoliv přezouval pneu, ale tuším, že to tam funguje. V dílně čisto a pořádek. Sem se do péče rádi svěříte. Doporučuji.“ Petr U. (zdroj: Google Moje Firma)

„Superrrrr pneuservis... rychlé služby, dobrá cena, kvalitní a rychlá práce. Ani nemohu moc doporučit, protože se bojím, že příště bude taková fronta, že se vícekrát už nedostanu ani na nafouknutí pneumatik. Už jezdím tři roky a chci jezdit i nadále.“ Radek Č. (zdroj: Google Moje Firma)

 

„Naprostá spokojenost, přezutí na počkání, žádné fronty, rychlost, lidová cena a taky na dotaz poradí. A mimo jiné, prostorné a zajímavé prostředí vyzdobené motocykly.“ Václav Š. (zdroj: Firmy.cz)

„Velká spokojenost profesionální přistup a příjemný pokec vřele doporučuji.“ W. (zdroj: Google Moje Firma)

 

„Přijel sem a hned mě přezuli, precizně a levně! Doporučuji tento servis!“ Vikktor M. (zdroj: Firmy.cz)

„Doporučuji pneuservis Milata dnes příjemná obsluha z jejich strany.“ Děkuji. M. (zdroj: Firmy.cz)

 

„Dobrá cena za přezutí pneumatik. Fajn personál.“ Robert F. (zdroj: Google Moje Firma)

„Vždy pomůžou a poradí. :)“ Jakub S. (zdroj: Google Moje Firma)

 

Další hodnocení a recenze

 

Výkup autovraků

Autovrak vykoupíme na náhradní díly nebo k ekologické likvidaci.

Kontaktní online formulář

Hodnocení a recenze zákazníků vrakoviště

Recenze a hodnocení

Ověřené vrakoviště

MILATA s.r.o. je ověřeným zpracovatelem autovraků pro Severní Moravu a Slezsko.

Milata tradice od roku 1992

 
Ekologická likvidace a výkup vozidel
Použité náhradní díly
Kovošrot - výkup šrotu a druhotných surovin
Výkup vozidel na náhradní díly a k eko likvidaci
Výkup autovraků
Výkup katalyzátorů a filtrů pevných částic
Pneuservis s prodejem pneu a disků
Odtahová služba
 
Autovrakoviště Milata v Událostech České televize
Příběh firmy MILATA napsali o nás na Idnes.cz
Jak se dělá ekologická likvidace v Eko magazínu TV Polar
Soutěž - Dej recenzi a vyhraj - rozdáváme trička a čepice