Centrální autovrakoviště MILATA
 

Vrakoviště pro zpracování autovraků v Televizi Polar

Máme pro vás připravený exkluzivní pohled do našeho světa ekologické likvidace vozidel. Ve spolupráci s televizním magazínem TV POLAR jsme otevřeli brány našeho vrakoviště v Dobré u Frýdku-Místku, aby reportéři mohli zblízka sledovat a dokumentovat, jak probíhá skutečná ekologická likvidace vozidla. 

 

VIDEO - Ekologická likvidace vozidel MILATA v magazínu TV POLAR

 

 

Na autovrakovišti Milata v Dobré u Frýdku-Místku jsme měli tu čest hostit reportéry z televizního magazínu TV POLAR. Toto video přináší detailní pohled na proces ekologické likvidace vozidla, jak probíhá v našem špičkově vybaveném zařízení. Reportáž zaznamenává jednotlivé kroky, které podnikáme, abychom zajistili, že každé vozidlo je recyklováno s maximálním ohledem na ochranu životního prostředí.

Tímto videem chceme poskytnout transparentní přehled o naší práci a zdůraznit význam ekologické likvidace vozidel v současném průmyslovém prostředí. Sledujte, jak přistupujeme k odpovědnému zpracování autovraků a jaké technologie a metody využíváme k dosažení našeho cíle - ochrany životního prostředí. 

MILATA s.r.o. provozuje ověřené autovrakoviště, které se specializuje na ekologickou likvidaci vozidel a autovraků. Vaše vozidlo či autovrak od nás můžete očekávat vykoupení, bezplatnou odvozovou službu a okamžité vystavení potřebného likvidačního protokolu. Kromě toho nabízíme prodej použitých náhradních dílů, pneumatik a kol. Zároveň se věnujeme výkupu druhotných surovin a poskytujeme profesionální pneuservis. 

 

Sledujte nás na sociálních sítích

 
Facebook
Instagram
Youtube

 

Kam dále

 

 

Výkup autovraků

Autovrak vykoupíme na náhradní díly nebo k ekologické likvidaci.

Hodnocení a recenze zákazníků vrakoviště

Pozitivních recenzí

Milata tradice od roku 1992

 
Ekologická likvidace a výkup vozidel
Použité náhradní díly
Kovošrot - výkup šrotu a druhotných surovin
Výkup vozidel na náhradní díly a k eko likvidaci
Výkup autovraků
Přeprava a pronájem kontejnerů
Pneuservis s prodejem pneu a disků
Odtahová služba
 
Autovrakoviště Milata v Událostech České televize
Příběh firmy MILATA napsali o nás na Idnes.cz
Jak se dělá ekologická likvidace v Eko magazínu TV Polar
Soutěž - Dej recenzi a vyhraj - rozdáváme trička a čepice