Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
 

Aktuality & Akce

Lékárničky pro Charitu FM

Lékárničky pro Charitu FM

3. července 2015

V rámci efektivní recyklace vozidel a autovraků se také snažíme o opětovné využití všech autodoplňků. Tento týden jsme předali Charitě Frýdek - Místek nemalé množství autolékárniček ze zlikvidovaných vozidel. Prošlé lékárničky tak naleznou ještě potřebné využití při sociální pomoci.

Polopřevody vozidel - pomůžeme Vám!

Polopřevody vozidel - pomůžeme Vám!

4. června 2015

Nabízíme řešení pro majitele vozidel v polopřevodu. Spustili jsme nový informační web www.poloprevod.cz. Nejen majitelům nedohlášených vozidel do registru silničních vozidel, ale také majitelům vozidel dočasně nebo trvale vyřazených nabízíme efektivní a výhodnou pomoc.

Výkup vozidel pro ekologickou likvidaci

Výkup vozidel pro ekologickou likvidaci

20. května 2015

Vykupujeme vozidla v jakémkoliv stavu - bouraná, nepojízdná, zkorodovaná, atd. Ekologická likvidace je u nás navíc ZDARMA, protokol o likvidaci vystavíme ihned při převzetí vozidla. U nás garance zákonné ekologické likvidace provedené naší firmou.

KOVOŠROT MILATA

KOVOŠROT MILATA

14. května 2015

VÝKUP ŠROTU A BAREVNÝCH KOVŮ - Nejlepší výkupní ceny a přesné digitální váhy = spokojený zákazník! Zjištění přesného složení materiálu ručním spektometrem. Výkup kovů a dalších surovin bezhotovostně. Platby za výkup provádíme pouze převodem finančních prostředků na bankovní účet zákazníka.

Ekologická daň již pro desetiletá auta

Ekologická daň již pro desetiletá auta

13. května 2015

Vláda ve středu schválila změnu v zákoně o výrobcích s ukončenou platností spočívající ve stanovení nového limitu pro povinnost placení ekologické daně. Ekologická daň bude povinná pro vozidla starší deseti let.

Změny od 1.1.2015 - Vyřazení vozidla

Změny od 1.1.2015 - Vyřazení vozidla

27. dubna 2015

Přinášíme Vám informace ve změnách u vyřazení vozidla z provozu. Vyřazení vozidla z provozu - dříve tzv. deposit neboli dočasné vyřazení vozidla. Jak je to od 1. ledna 2015? Čtěte o vyřazení vozidla z provozu ZDE.

 
Autovrakoviště MILATA - příběh firmy na idnes.cz
Ekologická likvidace vozidel Milata v reportáži TV POLAR