Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
 

Aktuality & Akce

Změny od 1.1.2015 - auto v depozitu

Změny od 1.1.2015 - auto v depozitu

8. července 2015

Vyřazení vozidla z provozu, dříve nazýváno jako tzv. depozit neboli dočasné vyřazení vozidla, zaznamenalo od nového roku také jistýchlegislativních změn. My Vám přinášíme informace o těch zásadních.

Zánik vozidel v polopřevodu

Zánik vozidel v polopřevodu

3. července 2015

Od 1. července již nelze dokončit registraci vozidel v takzvaném polopřevodu. Vozidla, která nebyla majiteli do konce června doregistrována, jsou v těchto dnech postupně úředníky vyřazována z evidence. Pro ty řidiče, kteří vozidlo nestačili doregistrovat nebo se jej již chtějí výhodně zbavit nabízíme jejich výkup pro ekologickou likvidaci.

Lékárničky pro Charitu FM

Lékárničky pro Charitu FM

3. července 2015

V rámci efektivní recyklace vozidel a autovraků se také snažíme o opětovné využití všech autodoplňků. Tento týden jsme předali Charitě Frýdek - Místek nemalé množství autolékárniček ze zlikvidovaných vozidel. Prošlé lékárničky tak naleznou ještě potřebné využití při sociální pomoci.

Polopřevody vozidel - pomůžeme Vám!

Polopřevody vozidel - pomůžeme Vám!

4. června 2015

Nabízíme řešení pro majitele vozidel v polopřevodu. Spustili jsme nový informační web www.poloprevod.cz. Nejen majitelům nedohlášených vozidel do registru silničních vozidel, ale také majitelům vozidel dočasně nebo trvale vyřazených nabízíme efektivní a výhodnou pomoc.

Výkup vozidel pro ekologickou likvidaci

Výkup vozidel pro ekologickou likvidaci

20. května 2015

Vykupujeme vozidla v jakémkoliv stavu - bouraná, nepojízdná, zkorodovaná, atd. Ekologická likvidace je u nás navíc ZDARMA, protokol o likvidaci vystavíme ihned při převzetí vozidla. U nás garance zákonné ekologické likvidace provedené naší firmou.

KOVOŠROT MILATA

KOVOŠROT MILATA

14. května 2015

VÝKUP ŠROTU A BAREVNÝCH KOVŮ - Nejlepší výkupní ceny a přesné digitální váhy = spokojený zákazník! Zjištění přesného složení materiálu ručním spektometrem. Výkup kovů a dalších surovin bezhotovostně. Platby za výkup provádíme pouze převodem finančních prostředků na bankovní účet zákazníka.

 
Autovrakoviště MILATA - příběh firmy na idnes.cz
Ekologická likvidace vozidel Milata v reportáži TV POLAR