Certifikovaná ekologická likvidace vozidel | Výkup, odtah a protokol ihned | Autovrakoviště Milata | Frýdek-Místek, Ostrava, Opava, ...
Ekologická likvidace vozidel s výkupem
 

Kde působíme - Odvoz autovraků

Zde uvádíme přehledný seznam měst a obcí, ze kterých odvážíme autovraky na ekologickou likvidaci a osobně vykupujeme vozidla na náhradní díly. S bouraným nebo nepojízdným vozidlem již nemusíte řešit složitou a nákladnou přepravu na vrakoviště - Zdarma pro něj přijedeme!

Naše odtahová služba jezdí do všech uvedených míst a jejich okolí. Službou odvozu a výkupu autovraků pokrýváme celou Severní Moravu a Slezsko

 

Pro auto přijedeme až k Vám

 

 

Přijedeme i pro nekompletní autovrak

 

Stačí jeden telefonát a my se o vše profesionálně postaráme. Jsme ověřené vrakoviště a certifikovaný zpracovatel autovraků. Pokud se potřebujete výhodně zbavit havarovaného nebo nepojízdného autovraku - kontaktujte nás ještě dnes. Přijedeme, naložíme a na místě vyřídíme veškeré doklady. Máme veškerou techniku také pro svoz nekompletních a silně poškozených vraků. S námi můžete vyřídit eko likvidaci autovraku bez čekání a bez rizika.

Náš odtahový speciál s řádně proškoleným technikem přijede na Vámi zadanou adresu v termínu a čase, který si vyberete. Pokud si nejste jisti, zda jedíme k Vám, zavolejte nám nebo se podívejte do podrobného seznamu našich svozových míst.

Svoz autovraků Milata: Centrální vrakoviště Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj a Zlínský kraj.

 

Podrobný seznam svozových míst autovrakoviště Milata

Vozidlo na ekologickou likvidaci můžete také předat přímo v naší provozovně - Vrakoviště Milata v Dobré u Frýdku-Místku.

 

 
Volejte pro výkup a likvidaci
Napište nám