Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
 

Ekologická likvidace vozidel Severní Morava a Slezsko

Firma MILATA nabízí ekologickou likvidaci vozidel a autovraků ZDARMA pro celou Severní Moravu a Slezsko již od roku 1998. Díky cenným zkušenostem, neustálému zkvalitňování zákaznického servisu, špičkovému technologickému vybavení a nejvyšší certifikaci pro tuto odbornou činnost, můžeme být pro majitele nebo provozovatele nepotřebných, starších vozidel ze Severní Moravy a Slezska tou NEJLEPŠÍ VOLBOU při řešení ekologické likvidace dle zákona.

  Likvidace vozidel Severní Morava a SlezskoLikvidace dodávek a užitkových vozidel Severní Morava a SlezskoEkologická likvidace Severní Morava a Slezsko

Patříme k NEJVĚTŠÍM provozovatelům ekologické likvidace vozidel v ČR. Budeme moc rádi, když si pro odevzdání Vašeho vozidla do zařízení pro sběr a zpracování autovraků vyberete právě nás. Rádi k Vám kdekoliv v rámci Severní Moravy a Slezska přijedeme a věříme, že budete s naší nabídkou, kterou Vám RYCHLE a ZDARMA sestavíme dle Vašich potřeb, spokojeni a třeba nás i doporučíte Vašim známým. LIKVIDACE VOZIDEL SEVERNÍ MORAVA A SLEZSKO od firmy MILATA, to je vždy nejvýhodnější, pohodlné a bezproblémové řešení ukončení provozu doslouženého vozidla nebo autovraku. A pozor, za kompletní vozidlo na likvidaci se u nás nikdy neplatí!

> KONTAKTY - tel.: 607 703 311, 558 642 172info@milata.cz nebo objednávkový formulář 

 

Naše nabídka ekologické likvidace pro Severní Moravu a Slezsko

 
  • Likvidace kompletního vozidla ZDARMA
  • Odtah nebo odvoz kompletního vozidla ze Severní Moravy a Slezska vždy ZDARMA
  • Doklad pro úřad - protokol o ekologické likvidaci ZDARMA a IHNED při předání vozidla
  • 100% jistota provedení zákonné ekologické likvidace a vystavení originálního protokolu
  • Aktuální garance a bonusy při odvozu vozidla ze Severní Moravy a Slezska nebo při návštěvě autovrakoviště viz. níže. 
  • Výkup starších vozidel za MAXIMÁLNÍ reálné ceny - doplňková služba, individuální kalkulace zákazníkovi
  • ZDARMA vyřízení trvalého vyřazení vozidla z registru silničních vozidel (eko likvidace zdarma)
  • Poctivé a profesionální jednání se zákazníky od známé a prověřené společnosti MILATA
  • Seznamte se s kompletní nabídkou EKOLOGICKÉ LIKVIDACE MILATA 

Při stanovení nabídky finančního bonusu nebo výkupní ceny za vozidlo na likvidaci ze Severní Moravy nebo Slezska nás zajímá jeho stav, především kompletnost, značka, model a ročník vozidla. Rozhoduje také, zda vozidlo odvážíme na vrakoviště, odkud jej v rámci Severní Moravy a Slezska odvážíme, tedy z jaké adresy zákazníka, nebo zda je jeho majitelem (provozovatelem) osobně odevzdáno v naší provozovně, na vrakovišti Milata, kdy obvykle získává tu nejlepší nabídku! Podmínky předání vozidla jsou nejčastěji domluveny telefonicky předem.

Likvidace vozidel - Odtah zdarma. Vše z pohodlí domova. Výkup ihned, likvidační protokol, trvalé vyřazení z registru vozidel.

 

Aktuální garance a bonusy - služby zdarma, výkupní ceny

 

Nabídky pro odvozy vozidel na likvidaci jsou sestaveny dle našich tří svozových oblastí v rámci Severní Moravy a Slezska. Do jaké svozové oblasti spadá Vaše místo se dozvíte po odkliknutí dané tabulky. Samostatnou nabídku máme také pro odevzdání autovraku v provozovně. 

V rámci Severní Moravy a Slezska jezdíme do všech měst a obcí - např.: Ostrava, Opava, Frýdek - Místek, Bruntál, Kopřivnice, Odry, Krnov, Olomouc, Přerov a další. Bezplatné služby odvozu a likvidace vozidel nabízíme například pro: Likvidace vozidel Havířov, Likvidace vozidel Hlučín, Likvidace vozidel Jablunkov, Likvidace vozidel Nový Jičín, Likvidace vozidel Hranice, Likvidace vozidel Fulnek, Likvidace vozidel Brodek u Přerova, Likvidace vozidel Holešov, Likvidace vozidel Vsetín a další.  

Vozidlo na ekologickou likvidaci můžete také odevzdat přímo ve zpracovatelském zařízení MILATA.

Dodat a odevzdat vozidlo na likvidaci můžete na Autovrakovišti Milata, Dobrá 203 bez objednávky, kdykoliv v běžné provozní době. Vozidlo přivezené ze Severní Moravy nebo Slezska je při předání zkontrolováno, zváženo a zákazníkovi jsou sundány SPZ značky. Vyřízení likvidace a vystavení potřebného protokolu trvá cca 15 minut. O podmínkách předání vozidla se může zákazník informovat předem telefonicky. Například z Frýdku - Místku je to k nám do sběrny autovraků, na autovrakoviště Milata, cca 8 km.

Eko likvidace vozidla ze Severní Moravy a SlezskaLikvidační protokol - potvrzení pro úřad Severní Morava a SlezskoAutovrakoviště Severní Morava a Slezsko 

> KONTAKTY - tel.: 607 703 311, 558 642 172info@milata.cz nebo objednávkový formulář 

 

Autovrakoviště Milata - sběrna autovraků pro Severní Moravu a Slezsko

 

 

Poptávka - objednávka likvidace vozidla ze Severní Moravy nebo ze Slezska

 
Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Kontaktujte nás! Stačí vyplnit tento formulář a jednoduše poptat ekologickou likvidaci, odtah autovraku, poslat žádost o výkup vozidla nebo se na cokoliv zeptat. Aby bylo možné formulář odeslat, vyplňte prosím všechny údaje označené hvězdičkou (povinné údaje). Obratem se s Vámi rádi co nejdříve telefonicky nebo e-mailem spojíme - budeme Vás kontaktovat. Můžete nám také volat na čísla: 607 703 311, 558 642 172, případně poslat e-mail: info@milata.cz. Ozveme se Vám telefonicky. Veškeré poptávky zákazníků zaslané prostřednictvím tohoto formuláře jsou nezávazné.

 
Originální motocyklový kalendář Milata 2020
Ekologická likvidace vozidel MilataEkologická likvidace vozidel Milata

Online formulář - poptávka ekologické likvidace a výkupu vozu

Ekologická likvidace s výkupem.

Odtah vozidel - Zdarma přijedeme

Vozidlo nebo autovrak bezplatně odvezeme vlastní technikou. Vše je vyřízeno při předaní vozu.

Hodnocení a recenze zákazníků vrakoviště

Dlouhodobé hodnocení 4,8 z 5 na Google.com a Firmy.cz.

Ověřené vrakoviště

MILATA s.r.o. je ověřeným zpracovatelem autovraků pro Severní Moravu a Slezsko.

 
Ekologická likvidace vozidel a výkup autovraků
Výkup autovraků - ekologická likvidace
Vyřazení vozidla na úřadě a zrušení pojistky
Výkup vozidel k ekologické likvidaci
 
Autovrakoviště Milata v Událostech České televize
Příběh firmy MILATA napsali o nás na Idnes.cz
Jak se dělá ekologická likvidace v Eko magazínu TV Polar
Soutěž - Dej recenzi a vyhraj - rozdáváme trička a čepice