Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
 

Elektrosoučásti, přístroje a příslušenství AUDI

Nabízíme prodej použitých elektrosoučástí, přístojů a příslušenství pro všechny modely vozidel AUDI. Levné elektro díly a přístroje pro auta AUDI máme připraveny k okamžitému odběru nebo nabízíme také demontáž a prodej náhradních dílů přímo ze skladových autovraků AUDIProdejnu, kde koupíte použité i nové elektrosoučásti, přístroje a příslušenství AUDI, naleznete přímo na AUTOVRAKOVIŠTI MILATA v Dobré u Frýdku - Místku. Elektrosoučásti a přístroje si můžete také u nás objednat a nechat si je doručit přepravcem na dobírku. 

Sháníte elektrosoučásti, přístroje nebo příslušenství AUDI? Jednoduše nám sdělte co potřebujete a my se Vám již s nabídkou ozveme! 

 

 

Rychlá poptávka - použité elektrosoučásti a přístroje AUDI

 
Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Kontaktujte nás! Stačí vyplnit tento formulář a jednoduše specifikovat Vámi poptávaný použitý náhradní díl elektrosoučástí a přístrojů AUDI. Uveďte jaký díl potřebujete (případně jeho číslo), dále model a ročník vozidla (případně obsah motoru). Aby bylo možné formulář odeslat, vyplňte prosím všechny údaje označené hvězdičkou (povinné údaje). Obratem se s Vámi rádi co nejdříve telefonicky nebo e-mailem spojíme - budeme Vás kontaktovat. Můžete nám také volat na čísla: 720 126 127, 558 642 172, případně poslat e-mail: info@milata.cz.

Údaje obsažené na této kartě, v této nabídce skupiny autodílů, mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností AUTO MILATA s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Veškeré poptávky zákazníků jsou nezávazné.

Prodejna nejen použitých originálních autodílů MILATA
Originální motocyklový kalendář Milata 2020
Sledujte naši aktuální nabídku skladových vozidel pro demontáž na díly