Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
 

Interiéry, interiérové vybavení LADA - VAZ

Koupí použitého a prověřeného autodílu pro Váš automobil LADA - VAZ ušetříte!

Nabízíme prodej použitých částí a dílů interiéru - interiérového vybavení všech modelů vozidel LADA - VAZ. Levné interiérové díly LADA - VAZ máme připraveny k okamžitému odběru nebo nabízíme také demontáž a prodej náhradních dílů a příslušenství přímo ze skladových autovraků LADA - VAZProdejnu, kde koupíte použité i nové díly interiérového vybavení LADA - VAZ, naleznete přímo na AUTOVRAKOVIŠTI MILATA v Dobré u Frýdku - Místku. Interiérový prvek nebo část interiérového vybavení si můžete také u nás objednat a nechat si je doručit přepravcem na dobírku. 

Sháníte levné části interiéru - díly interiérového vybavení LADA - VAZ? Jednoduše nám sdělte co potřebujete a my se Vám již s nabídkou ozveme! 

 

 

Rychlá poptávka - použité části interiéru a interiérové vybavení LADA - VAZ

 
Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Kontaktujte nás! Stačí vyplnit tento formulář a jednoduše specifikovat Vámi poptávaný použitý náhradní díl části interiérů a interiérového vybavení LADA - VAZ. Uveďte jaký díl potřebujete (případně jeho označení), dále model a ročník vozidla (případně obsah motoru). Aby bylo možné formulář odeslat, vyplňte prosím všechny údaje označené hvězdičkou (povinné údaje). Obratem se s Vámi rádi co nejdříve telefonicky nebo e-mailem spojíme - budeme Vás kontaktovat. Můžete nám také volat na čísla: 720 126 127, 558 642 172, případně poslat e-mail: info@milata.cz.

Údaje obsažené na této kartě, v této nabídce skupiny autodílů, mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností AUTO MILATA s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Veškeré poptávky zákazníků jsou nezávazné.

 
Prodejna nejen použitých originálních autodílů MILATA
Originální motocyklový kalendář Milata 2020
Sledujte naši aktuální nabídku skladových vozidel pro demontáž na díly