Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
 

Karoserie CHEVROLET - díly a součásti

Koupí použitého a prověřeného autodílu pro Váš automobil CHEVROLET ušetříte!

Nabízíme prodej použitých dílů a součástí karoserií pro všechny modely vozidel CHEVROLET. Levné karosářské díly CHEVROLET máme připraveny k okamžitému odběru nebo nabízíme také demontáž a prodej náhradních dílů karoserií přímo ze skladových autovraků CHEVROLETProdejnu, kde koupíte použité i nové díly a součásti karoserií CHEVROLET, naleznete přímo na AUTOVRAKOVIŠTI MILATA v Dobré u Frýdku - Místku. Karosářské díly a další součásti karoserií si můžete také u nás objednat a nechat si je doručit přepravcem na dobírku. 

Sháníte díly nebo součásti karoserií CHEVROLET za rozumnou cenu? Jednoduše nám sdělte co potřebujete a my se Vám již s nabídkou ozveme! 

 

 

Rychlá poptávka - použité díly a součásti karoserií CHEVROLET

 
Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Kontaktujte nás! Stačí vyplnit tento formulář a jednoduše specifikovat Vámi poptávaný použitý náhradní díl dílů a součástí karoserií CHEVROLET. Uveďte jaký díl potřebujete (případně jeho označení), dále model a ročník vozidla (případně obsah motoru). Aby bylo možné formulář odeslat, vyplňte prosím všechny údaje označené hvězdičkou (povinné údaje). Obratem se s Vámi rádi co nejdříve telefonicky nebo e-mailem spojíme - budeme Vás kontaktovat. Můžete nám také volat na čísla: 720 126 127, 558 642 172, případně poslat e-mail: info@milata.cz.

Údaje obsažené na této kartě, v této nabídce skupiny autodílů, mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností AUTO MILATA s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Veškeré poptávky zákazníků jsou nezávazné.

Prodejna nejen použitých originálních autodílů MILATA
Originální motocyklový kalendář Milata 2020
Sledujte naši aktuální nabídku skladových vozidel pro demontáž na díly