Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
 

Pneumatiky Renault

Nabízíme k prodeji použité pneumatiky na vozy RENAULT z našeho autovrakoviště MILATA v Dobré. K prodeji máme originální letní a zimní pneumatiky RENAULT, pneu mnoha výrobců vhodné pro tuto značku vozidel. Nabízíme použité pneumatiky na všechny běžné modely vozidel RENAULT, v prodeji již od jednoho kusu a také v sadách. Kromě použitých pneumatik tuzemské i zahraniční výroby nabízíme také prodej levných nových pneumatik včetně prodeje protektorů. Našim cílem je zákazníkům dodávat kvalitní pneumatiky za ty nejlepší ceny a to vše včetně servisu, konzultace a odborné montáže. Na naší pobočce - PNEUSERVIS MILATA - Dobrá 90 Vám zakoupené pneu také na Vaše vozidlo obujeme nebo vyměníme. Použité pneu RENAULT připravené na našem vrakovišti před prodejem kontrolujeme a rychle expedujeme k prodeji. Pneumatiky nebo již kompletní kola Vám zašleme na dobírku přepravcem nebo si je můžete u nás osobně zakoupit a nechat rovnou namontovat na Váš vůz, na naší pobočce PNEUSERVIS MILATA.

Dostupnost, cenu a dopravné náhradního dílu - použité pneumatiky RENAULT - Vám sdělíme na požádání. Pro rychlé vyřízení kontaktujte přímo náš PNEUSERVIS +420 602 556 115.

Pokud víte, uvádějte prosím velikost požadovaných pneumatik. Údaje: typ (letní/zimní), šířku v mm, boční profil, velikost konstrukce pro průměr ráfku. (formát např.: 155 x 70 R 13). Nejlépe uvádějte ale také značku, model a ročník vozidla. V případě jakékoli pochybnosti nebo potřeby nás neváhejte kontaktovat.

 

 

- Starší a použité pneumatiky RENAULT

- Osobní odběr pneu a služeb - Pneuservis - Dobrá 90 

- Možnost zaslání pneumatiky nebo sady pneumatik

- Nabídka na základě konkrétní poptávky od zákazníka

- Uvádějte model a rok výroby Vašeho vozidla

- Víte-li, uvádějte velikost pneumatiky, př.: 155 x 70 R 13

- Skladová dostupnost, cena, stav a poštovné na vyžádání

- Volejte Pneuservis MILATA +420 602 556 115

- Ilustrační fotografie 

Pneumatiky Renault

Rychlá poptávka - použité pneumatiky RENAULT

 
Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Kontaktujte nás! Stačí vyplnit tento formulář a jednoduše specifikovat Vámi poptávaný náhradní díl - starší použité pneumatiky RENAULT. Uveďte jaký díl potřebujete (nejlépe uveďte velikost pneumatik), dále model a ročník vozidla. Aby bylo možné formulář odeslat, vyplňte prosím všechny údaje označené hvězdičkou (povinné údaje). Obratem se s Vámi rádi co nejdříve telefonicky nebo e-mailem spojíme - budeme Vás kontaktovat. Můžete nám také volat na čísla: 720 126 127, 558 642 172, případně poslat e-mail: info@milata.cz.

Pro rychlou informaci o dostupnosti a ceně pneumatiky kontaktujte náš PNEUSERVIS - volejte: +420 602 556 115.

Údaje obsažené na této kartě, v této nabídce skupiny autodílů, mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností AUTO MILATA s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Veškeré poptávky zákazníků jsou nezávazné.

 
Prodejna nejen použitých originálních autodílů MILATA
Originální motocyklový kalendář Milata 2020
Sledujte naši aktuální nabídku skladových vozidel pro demontáž na díly