Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
 

Použité náhradní díly Fiat SCUDO

Nabízíme prodej starších a použitých náhradních dílů na vozidla Fiat Scudo. Náhradní díly si můžete zakoupit v naší kamenné prodejně autodílů v areálu centrálního autovrakoviště MILATA nebo si autodíl Fiat Scudo objednat a nechat si jej zaslat na dobírku. Cenu, dostupnost a stav konkrétního dílu pro Fiat Scudo Vám sdělíme na základě poptávky (telefonicky, e-mailem nebo odeslaným formulářem). K návrhu prodejní ceny Vám také uděláme nabídku na poštovné - dopravu a balné náhradního dílu z autovrakoviště Fiat na Vaši adresu. Autodíly posíláme na dobírku.

Sháníte levný náhradní díl nebo příslušenství z vozidla FIAT SCUDO? Jednoduše nás kontaktujte a my Vám uděláme nezávaznou nabídku. Koupí použitého originálního dílu ušetříte!

 

 

 

- Originální použité díly FIAT se zárukou

- Nabídka konkrétního dílu a ceny na základě poptávky

- Demontáž dílu ze skladových vozidel ZDARMA

- Pečlivá kontrola před prodejem dílu z autovrakoviště

- Kamenná prodejna nebo zaslání dílu přepravcem

- Informace o skutečném stavu a záruka na funkčnost

- Zásilkový prodej - zákonná garance na vrácení zboží

Použité náhradní díly Fiat SCUDO

Levný náhradní díl Fiat Scudo

Po obdržení Vaši poptávky (stačí zavolat) na levný díl Fiat Scudo ověříme jeho dostupnost a zkontrolujeme stav a funkčnost dílu. Vybíráme z tisíců skladových autodílů a také ze stovek skladových vozidel. S prodejní cenou Vás bezodkladně kontaktujeme. Po Vašem potvrzení objednávky konkrétního náhradního dílu z automobilu Fiat Scudo jej na autovrakovišti připravíme a v případě odesílání přepravcem jej také pečlivě zabalíme. Skladový náhradní díl Fiat Scudo si můžete také zakoupit okamžitě při návštěvě naší prodejny na autovrakovišti Milata. Zakoupené díly jsou určeny k odborné montáži (případně demontáži). Díly prodáváme se zárukou.

Poptávka - originální použitý díl na Fiat Scudo

 
Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Kontaktujte nás! Stačí vyplnit tento jednoduchý formulář a zcela jednoduše poptat autodíl z vrakoviště pro FIAT SCUDO. Uveďte jaký díl potřebujete, model a ročník vozidla. Aby bylo možné formulář odeslat, vyplňte prosím všechny údaje označené hvězdičkou (tzv. povinné údaje).

Obratem se s Vámi rádi v co nejkratším možném termínu telefonicky nebo e-mailem spojíme. Sdělíme Vám cenu dílu, dostupnost a termín jeho dodání. V případě zájmu Vám spočítáme náklady na dopravné - připravíme kompletní nabídku.

Tato poptávka je pro zákazníka zcela nezavazující a slouží pouze k vytvoření nabídky. Poučení o indikativní nabídce.