Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
 

Použité náhradní díly Renault Grand Espace

Nabízíme prodej starších a použitých náhradních dílů na vozidla Renault Grand Espace. Náhradní díly si můžete zakoupit v naší kamenné prodejně autodílů v areálu centrálního autovrakoviště MILATA nebo si autodíl Renault Grand Espace objednat a nechat si jej zaslat na dobírku. Cenu, dostupnost a stav konkrétního dílu pro Renault Grand Espace Vám sdělíme na základě poptávky (telefonicky, e-mailem nebo odeslaným formulářem). K návrhu prodejní ceny Vám také uděláme nabídku na poštovné - dopravu a balné náhradního dílu z autovrakoviště Renault na Vaši adresu. Autodíly posíláme na dobírku.

Sháníte levný náhradní díl nebo příslušenství z vozidla RENAULT GRAND ESPACE? Jednoduše nás kontaktujte a my Vám uděláme nezávaznou nabídku. Koupí použitého originálního dílu ušetříte!

 

 

 

- Originální použité díly RENAULT se zárukou

- Nabídka konkrétního dílu a ceny na základě poptávky

- Demontáž dílu ze skladových vozidel ZDARMA

- Pečlivá kontrola před prodejem dílu z autovrakoviště

- Kamenná prodejna nebo zaslání dílu přepravcem

- Informace o skutečném stavu a záruka na funkčnost

- Zásilkový prodej - zákonná garance na vrácení zboží

Použité náhradní díly Renault Grand Espace

Levný náhradní díl Renault Grand Espace

Po obdržení Vaši poptávky (stačí zavolat) na levný díl Renault Grand Espace ověříme jeho dostupnost a zkontrolujeme stav a funkčnost dílu. Vybíráme z tisíců skladových autodílů a také ze stovek skladových vozidel. S prodejní cenou Vás bezodkladně kontaktujeme. Po Vašem potvrzení objednávky konkrétního náhradního dílu z automobilu Renault Grand Espace jej na autovrakovišti připravíme a v případě odesílání přepravcem jej také pečlivě zabalíme. Skladový náhradní díl Renault Grand Espace si můžete také zakoupit okamžitě při návštěvě naší prodejny na autovrakovišti Milata. Zakoupené díly jsou určeny k odborné montáži (případně demontáži). Díly prodáváme se zárukou.

Poptávka - originální použitý díl na Renault Grand Espace

 
Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Kontaktujte nás! Stačí vyplnit tento jednoduchý formulář a zcela jednoduše poptat autodíl z vrakoviště pro RENAULT GRAND ESPACE. Uveďte jaký díl potřebujete, model a ročník vozidla. Aby bylo možné formulář odeslat, vyplňte prosím všechny údaje označené hvězdičkou (tzv. povinné údaje).

Obratem se s Vámi rádi v co nejkratším možném termínu telefonicky nebo e-mailem spojíme. Sdělíme Vám cenu dílu, dostupnost a termín jeho dodání. V případě zájmu Vám spočítáme náklady na dopravné - připravíme kompletní nabídku.

Tato poptávka je pro zákazníka zcela nezavazující a slouží pouze k vytvoření nabídky. Poučení o indikativní nabídce.