Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
 

Použité originální díly MITSUBISHI - vybráno z poptávek

Vrakoviště MILATA a zásilkový obchod AUTO MILATA nabízí prodej použitých originálních dílů na všechny modely aut MITSUBISHI. Pro Vaši lepší představu o tom, jaké díly MITSUBISHI naši zákazníci u nás poptávají a nakupují, zde uvádíme vybrané ukázky původních poptávek/nákupů našich zákazníků. Nebojte se také Vy uskutečnit Vaši NEZÁVAZNOU telefonickou nebo online poptávku, případně navštivte naši prodejnu originálních dílů MITSUBISHI na vrakovišti MILATA v Dobré

 

- Výběr z obdržených poptávek/nákupů

- Originální použité díly Mitsubishi se zárukou

- Dostupnost, stav a cena dílu na vyžádání 

- Demontáž a přípravu zakoupeného dílu neplatíte!

- Prodejna originálních dílů - osobní odběr ZDARMA

- Zásilkový obchod - garance na vrácení zboží

- Obrázky a fotografie dílů zde pouze orientační

Použité originální díly MITSUBISHI - vybráno z poptávek

Nezávazná poptávka - použitý originální díl MITSUBISHI

 
Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Kontaktujte nás! Stačí vyplnit tento formulář a jednoduše specifikovat Vámi poptávaný použitý originální díl pro MITSUBISHI. Uveďte jaký díl sháníte (případně jeho označení), model a ročník vozidla (obsah motoru pokud je nutné). Aby bylo možné poptávku odeslat, vyplňte prosím všechny údaje označené hvězdičkou. Obratem se s Vámi telefonicky nebo e-mailem spojíme - budeme Vás kontaktovat s informací o aktuální dostupnosti a ceně dílu MITSUBISHI. Můžete také volat na čísla: 720 126 127, 558 642 172, případně poslat e-mail: info@milata.cz.

Údaje obsažené na této kartě, v tomto výběru obdržených poptávek, mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností AUTO MILATA s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Veškeré poptávky zákazníků jsou nezávazné.

 
Prodejna nejen použitých originálních autodílů MILATA
Kalendář moto veteráni 2019 od firmy Milata zdarma
Sledujte naši aktuální nabídku skladových vozidel pro demontáž na díly