Centrální autovrakoviště MILATA
 

Proč jsme vaše nejlepší volba

Česká rodinná firma MILATA byla založena v roce 1992 a v regionu Severní Moravy se brzy stala známou díky úspěšnému provozu AUTOBAZARU MILATA. „Autobazar Milata, má na sloupě Fiata!“ - Pamatujete si tento slogan z našich raných reklamní kampaní?

Jako průkopníci v oboru jsme v roce 1998 získali oficiální povolení pro provozování likvidace autovraků a nakládání s nebezpečnými odpady. Tento krok nejenže posílil naši pozici v automobilovém sektoru, ale také odráží naše hluboké odhodlání k environmentální udržitelnosti a inovacím.

Odtahovky Milata
Kobelco recyklační bagr Milata

Naše cesta byla plná prvenství a úspěchů, kterých jsme dosáhli díky neúnavné práci, odborným znalostem a vášni našich zaměstnanců a vedení společnosti. V MILATA jsme hrdí na naši historii, ale současně se díváme vpřed s vizí neustálého zlepšování a rozšiřování našich služeb.

S hrdostí se řadíme mezi průkopníky v oblasti ekologického zpracování autovraků v České republice. Jsme přesvědčeni, že naše postupy a inovace v této oblasti nás činí vzorem a trendsetterem na domácím trhu.

Proces ekologické likvidace autovraku
Odvoz vykoupeného vozidla

Naše moderně vybavené zařízení pro sběr a zpracování dosloužilých vozidel je důkazem naší rozhodnosti poskytovat špičkový servis, který je ve spojení s naším širokým spektrem kvalitních služeb nejen konkurenceschopný, ale především bezkonkurenční. Naším hlavním cílem je ekologický přístup - nejenže se zaměřujeme na skutečně udržitelnou recyklaci vozidel, ale také klademe velký důraz na vytváření pozitivního pracovního prostředí pro naše zaměstnance a budování kvalitních vztahů se všemi našimi partnery.

Odtahový speciál na autovrakovišti Milata
Budova firmy Milata

Jako firma se snažíme být nejen úspěšní a důvěryhodní, ale také přínosní pro společnost a životní prostředí. Ambice být lídrem v oboru ekologické likvidace vozidel nás neustále motivuje k inovacím a hledání nových cest, jak zlepšovat naše služby. Toto úsilí nám dodává energii a nadšení pro další práci, a to vše s vizí udržitelnější budoucnosti.

S přáním příjemného dne, vaše společnost MILATA.

 

O nás

 

 

Výkup autovraků

Autovrak vykoupíme na náhradní díly nebo k ekologické likvidaci.

Kontaktní online formulář

Hodnocení a recenze zákazníků vrakoviště

Pozitivních recenzí

Ověřené vrakoviště

MILATA s.r.o. je ověřeným zpracovatelem autovraků pro Severní Moravu a Slezsko.

Milata tradice od roku 1992

 
Ekologická likvidace a výkup vozidel
Použité náhradní díly
Kovošrot - výkup šrotu a druhotných surovin
Výkup vozidel na náhradní díly a k eko likvidaci
Výkup autovraků
Přeprava a pronájem kontejnerů
Pneuservis s prodejem pneu a disků
Odtahová služba
 
Autovrakoviště Milata v Událostech České televize
Příběh firmy MILATA napsali o nás na Idnes.cz
Jak se dělá ekologická likvidace v Eko magazínu TV Polar
Soutěž - Dej recenzi a vyhraj - rozdáváme trička a čepice