Levné autodíly z vrakoviště Milata
 

MERCEDES BENZ ML 320 CDi na náhradní díly

MERCEDES BENZ ML 320 CDi na náhradní díly. Vozidlo je určeno k postupné demontáži a rozprodeji na náhradní díly. Originální použité díly Mercedes Benz prodáváme přímo na autovrakovišti Milata v Dobré.

... celý popis
Značka automobilu:
Mercedes Benz ML
Evidenční číslo:
127013
Rok výroby:
2007
Obsah motoru:
3.0 165 kW
Typ motoru :
642.940
Palivo:
diesel
Barva:
černá
Dostupnost: SKLADEM
MERCEDES BENZ ML 320 CDi na náhradní díly 1
  • MERCEDES BENZ ML 320 CDi na náhradní díly 1
  • MERCEDES BENZ ML 320 CDi na náhradní díly 2

MERCEDES BENZ ML 320 CDi k demontáži - originální použité díly

Nabízíme originální použité díly z vozidla MERCEDES BENZ ML 320 CDi. Pokud máte zájem o náhradní díl z tohoto vozu, kontaktujte nás. Ověříme dostupnost Vámi poptávaného dílu a neodkladně Vám sdělíme jeho prodejní cenu. Při nákupu použitého dílu z MERCEDES BENZ ML 320 CDi Vám jej bezplatně z vozidla demontujeme, zkontrolujeme jeho stav, funkčnost a připravíme k rychlé expedici.

Autovrakoviště MERCEDES BENZ ML 320 CDi

Použité náhradní díly z MERCEDES BENZ ML 320 CDi prodáváme přímo v naší prodejně autodílů v areálu autovrakoviště Milata v Dobré. Pro úspěšný a rychlý nákup Vám doporučujeme si dopředu ověřit dostupnost dílu a pak si přijet připravený nebo rezervovaný díl zakoupit.

Na prodané použité díly poskytujeme záruku na funkčnost a nadstandartní možnost výměny zboží do sedmi dnů. Poptávka po dílu na MERCEDES BENZ ML 320 CDi může být také vyřízena prodejem dílu z jiného vozidla nebo prodejem již demontovaného autodílu - sklady autodílů v areálu vrakoviště Mercedes Benz.

Proces prodeje použitých dílů: Nezávazná poptávka zákazníka > Potvrzení dostupnosti a informace o ceně > Osobní výběr a nákup na vrakovišti. Budeme velice rádi, když nás navštívíte.

 

Pošlete poptávku na originální díl MERCEDES BENZ


Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Kontaktujte nás! Stačí vyplnit tento formulář a nezávazně poptat originální díl z vozidla MERCEDES BENZ ML 320 CDi - prověřený náhradní díl se zárukou od vrakoviště Milata. Uveďte jednoduše jaký díl potřebujete.

Aby bylo možné formulář odeslat, vyplňte prosím všechny údaje označené hvězdičkou (tzv. povinné údaje). Obratem se s Vámi rádi co nejdříve telefonicky nebo e-mailem spojíme - budeme Vás kontaktovat s informací o aktuální ceně a dostupnosti dílu z tohoto vozidla. Upřednostňujeme poptávky přes tento webový formulář.

Díky postupné demontáži dílů z vozidla nemusí stav na fotografii odpovídat současnému stavu skladového vozu. Fotografie jsou pořizovány při příjmu vozidla na sklad. 

Poptávka je nezávazná. Poučení o indikativní nabídce

Poptávka náhradního dílu
Autodíly

AUTOVRAKOVIŠTĚ MILATA
Dobrá 203, Dobrá, 739 51
(Dobrá u Frýdku-Místku)

 
+420 720 126 127
info@milata.cz

PO - PÁ 08:00 - 17:00

Autodíly posíláme v rámci ČR
Jak nakupovat náhradní díly
Ceny autodílů
Akceptujeme běžné platební karty

Prodej autobaterií

Prodej levných autobaterií.

Hodnocení a recenze zákazníků vrakoviště

Dlouhodobé hodnocení 4,8 z 5 na Google.com a Firmy.cz.

Autopříslušenství zdarma k nákupu

Autopříslušenství dle vlastního výběru k nákupu ZDARMA.

Milata tradice od roku 1992

 
Vrakoviště na díly
Online poptávka ceny náhradního dílu