Centrální autovrakoviště MILATA

Administrativní pracovnice / pracovník

Omlouváme se, ale tato pracovní pozice je momentálně obsazena.

Hledáme nového člena do našeho týmu, který by se připojil k práci v naší kanceláři. Tato pozice je vhodná pro širokou škálu zájemců, včetně absolventů středních škol, studentů a rodičů s malými dětmi. Práce je zajímavá díky své různorodosti.

Náplň práce

Náplní práce jsou pomocné kancelářské a asistenční úkoly pro oddělení obchodu, marketingu a účetnictví. Mezi ně patří evidování objednávek, komunikace se zákazníky, expedice zboží z online prodeje, správa webových stránek, práce s účetními doklady a další činnosti.

Požadavky

• Středoškolské vzdělání s maturitou.
• Dobrá uživatelská znalost práce s počítačem (včetně plynulého psaní) a práce s internetem.
• Dobrá znalost českého jazyka, jak slovem, tak písmem.
• Příjemné vystupování a dobré komunikační dovednosti.
• Praxe v oblasti administrativy, obchodu, marketingu nebo účetnictví je výhodou.
• Zkušenosti se správou e-shopu nebo jiných informačních systémů jsou výhodou.
• Základní znalost účetnictví a účetních programů je výhodou.
• Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, vstřícnost a aktivní přístup.
• Bezúhonnost.

Nabízíme

Naše firma nabízí atraktivní a pravidelné platové ohodnocení, které je doplněno o prémie. Těšit se můžete na stabilní pracovní prostředí v rámci tradiční a renomované rodinné firmy. Pracujeme v jednosměnném provozu s volnými víkendy, což vám poskytuje možnost mít víkendy volné. Nabízíme flexibilní pracovní režim na zkrácený nebo plný úvazek, který je sjednáván na základě společné dohody. Tímto způsobem máte možnost přizpůsobit si pracovní dobu vašim potřebám. Tato pozice také přináší možnost získání cenných zkušeností a praxe. Nástup je možný ihned.

Mzdové podmínky

Orientační informace o mzdě budou poskytnuty během osobního pohovoru.

Místo výkonu práce

Autovrakoviště MILATA
Dobrá 203 (Dobrá u Frýdku-Místku)
739 51 Dobrá

Hledáte novou práci? Kontaktujte nás!

Kontaktní osoba

Mgr. Jakub Maralík, tel.: 730 156 640, marketing@milata.cz

Adresa

Autovrakoviště MILATA, Dobrá 203, 739 51 Dobrá

Využijte náš online formulář

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Prosíme, abyste pro úspěšné odeslání formuláře vyplnili všechny pole označené hvězdičkou. Tato pole jsou povinná a jsou nezbytná pro zpracování vaší žádosti.

Jakmile obdržíme váš formulář, budeme se s vámi spojovat co nejdříve. Naši zástupci vás kontaktují buď telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu, aby zajistili rychlou a efektivní komunikaci.

Děkujeme vám za váš zájem!

Upozornění

Na začátku procesu výběru stačí, když nám základní informace sdělíte telefonicky. Po tomto prvotním kontaktu můžeme požádat o zaslání vašeho životopisu. Alternativně můžete svůj životopis osobně odevzdat na adrese autovrakoviště Milata, Dobrá 203. V případě vzájemného zájmu vás pozveme k osobnímu pohovoru. Upozorňujeme, že osobní návštěvy jsou možné pouze po předchozí domluvě. Děkujeme za váš zájem.