Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
 

2. svozová oblast pro odtahy vozidel na likvidaci

Jako standartní službu k bezproblémovému vyřízení ekologické likvidace nabízí naše společnost MILATA odtah autovraku od zákazníka ZDARMA v předem domluveném termínu. Autovraky a další vozidla svážíme do naší sběrny k ekologické likvidaci z celé oblasti Severní Moravy a Slezska. 

Pro přesnější sestavení nabídky zákazníkům, kteří využívají naší služby ekologické likvidace vozidel nebo výkupu autovraků na náhradní díly, máme celou oblast rozdělenou na TŘI SVOZOVÉ OBLASTI, vytvořené podle vzdálenosti od výjezdního místa našich odtahových vozidel.

2. svozová oblast není od nás vzdálená a kromě rychlých dojezdových časů obsahuje také další velice výhodnou nabídku. Druhou svozovou oblast reprezentují především města Bílovec, Fulnek, Opava, Nový Jičín, Hlučín, Rožnov pod RadhoštěmValašské Meziříčí, Odry, Vítkov, a Hranice. Bezplatně jezdíme samozřejmě také do blízkého okolí z níže uváděných měst a obcíBezplatný odtah na likvidaci provádíme v rámci Severní Moravy a Slezska, naše druhá svozová oblast pokrývá nemalou část Moravskoslezského kraje a Zlínského kraje.

 

Aktuální nabídka při odvozu vozidla z 2. svozové oblasti

 

2. svozová oblast - Odtah vozidla od zákazníka

GARANCE - finanční bonus za kompletní autovrak
od 1.000 Kč
Výkupní cena - výkup na díly - řešeno individuálně
až 50.000 Kč
Ekologická likvidace vozidla
ZDARMA
Okamžité vystavení potvrzení
ZDARMA
Vyřazení vozidla z registru - odhlášení na úřadě
ZDARMA
Silně nekompletní autovrak - řešeno individuálně
tel.: 607 703 311
Příklad 1. - Nekompletní starší vozidlo - chybí autobaterie - finanční bonus
od 1.000 Kč
Příklad 2. - Nekompletní starší vozidlo - chybí kola - finanční bonus
od 1.000 Kč
Příklad 3. - Nekompletní starší vozidlo - chybí autobaterie a kola - finanční bonus
od 1.000 Kč
Bonus: Originální kalendář MILATA 2019
ZDARMA
POZOR! Odevzdání vozidla ve sběrně zákazníkem - cena
1,50 Kč za 1 Kg
POZOR! Odevzdání vozidla ve sběrně zákazníkem - garance
1.500 Kč

  

2. Svozová oblast - Kde jezdíme

 

Okres Frýdek - Místek

Bystřice, Čeladná, Jablunkov, Kunčice pod Ondřejníkem, Mosty u Jablunkova, Návsí, Ostravice, Vendryně a další. Vybraná místa také v 1. svozové oblasti.  

Okres Nový Jičín

Bílovec, Fulnek, Jeseník nad Odrou, Mořkov, Nový Jičín, OdryStarý Jičín, Suchdol nad Odrou, Šenov u Nového Jičína, Štramberk, Trojanovice, Velké Albrechtice, Veřovice, Ženklava a další. Vybraná místa také v 1. svozové oblasti a 3. svozové oblasti.  

Okres Opava

Bolatice, Dolní Benešov, Háj ve Slezsku, Hať, Hlučín, Hradec nad Moravicí, Koběřice, Kravaře, Ludgeřovice, Markvartovice, Opava, Píšť, StěbořiceŠtěpánkovice, Vítkov a další. Vybraná místa také v 3. svozové oblasti.  

Okres Vsetín

Horní Bečva, Hutisko - SolanecKrhová, Rožnov pod Radhoštěm, Valašská BystřiceValašské Meziříčí, Zašová, Zubří a další. Vybraná místa také v 3. svozové oblasti.  

Okres Přerov

Hranice, Polom a další. Vybraná místa také v 3. svozové oblasti.  

Další města a obce z jiných svozových oblastí, do kterých také jezdí naše odtahové speciály, pro vozidla na likvidaci, naleznete v 1. svozové oblasti a v 3. svozové oblasti.  

Ekologická likvidace vozidel Milata, to jsou služby: Ekologická likvidace vozidel Severní Morava a Slezsko, Ekologická likvidace vozidel Moravskoslezský krajEkologická likvidace vozidel Zlínský kraj.

Zákazníkům také nabízíme možnost osobního odevzdání vozidla k likvidaci do našeho sběrného místa autovraků a to bez objednávky, v běžné provozní době vrakoviště MILATA. U starších vozidel je osobní odevzdání autovraku na vrakovišti pro zákazníka zpravidla finančně nejvýhodnější.