Certifikovaná ekologická likvidace vozidel | Výkup, odtah a protokol ihned | Autovrakoviště Milata | Frýdek-Místek, Ostrava, Opava, ...
Ekologická likvidace vozidel s výkupem
 

Odtahy vozidel pro ekologickou likvidaci zdarma

Jako standartní servis k rychlému a bezproblémovému vyřízení ekologické likvidace nabízí autovrakoviště Milata svoz automobilů k rozebrání a ekologické likvidaci ZDARMA. Zákazník si rezervuje datum a čas a odtahový speciál firmy Milata přijíždí na adresu zákazníka. Vše, spojené s předáním automobilu k likvidaci, je vyřízeno na místě. Havarovaná auta nebo nepojízdné automobily svážíme do centrálního zpracovatelského centra z celé Severní Moravy.

 

3. Svozová oblast - Seznam měst a obcí

 

Jedna z položek, určující konečnou nabídku ekologické likvidace nebo výkup autovraku, je kromě typu, stáří a stavu daného vozidla také místo, kde se daný vůz či autovrak nachází a je předán našemu technikovi. Vlastní odtahové speciály sváží autovraky do sběrny k rozebrání z nemalého území, které je z logistických důvodů rozděleno na 3 svozové oblasti. 
 

Okres Nový Jičín

Heřmanice u Oder, Heřmánky, Jakubčovice nad Odrou, Spálov a další. Další místa tohoto okresu také v 1. svozové oblasti2. svozové oblasti.  

Okres Opava

Bratříkovice, Brumovice, Holasovice, Jakartovice, Mladecko, Moravice, Neplachovice, Sosnová, Staré Těchanovice, Velké Heraltice a další. Další místa tohoto okresu také v 2. svozové oblasti.  

Okres Bruntál

Bílčice, Brantice, Bruntál, Břidličná, Býkov-Láryšov, Dlouhá Stráň, Dvorce, Horní Benešov, Horní Životice, Krnov, Křišťanovice, Leskovec nad Moravicí, Lichnov, Mezina, Milotice nad Opavou, Moravskoslezský Kočov, Nové Heřminovy, Oborná, Rázová, Roudno, Svobodné Heřmanice, Úvalno, Valšov, Vysoká, Zátor a další. 

Okres Vsetín

Choryně, Kelč, Kladeruby, Leskovec, Lešná, Lhota u Vsetína, Nový Hrozenkov, Ústí, Valašská Polanka a další. Další místa tohoto okresu také v 2. svozové oblasti.  

Okres Olomouc

Blatec, Bukovany, Bystrovany, Daskabát, Doloplazy, Grygov, Hlubočky, Kožušany-Tážaly, Moravský Beroun, Mrsklesy, Olomouc, Přáslavice, Svésedlice, Tršice, Velká Bystřice, Velký Týnec, Velký Újezd a další. Další místa tohoto okresu také v 2. svozové oblasti.  

Okres Přerov

Bohuslávky, Bochoř, Buk, Dolní Újezd, Grymov, Hlinsko, Hrabůvka, Jezernice, Klokočí, Lazníčky, Lazníky, Lhota, Lhotka, Lipník nad Bečvou, Milenov, Oldřichov, Olšovec, Osek nad Bečvou, Pavlovice u Přerova, Potštát, Prosenice, Přerov, Radíkov, Radslavice, Radvanice, Sobíšky, Střítež nad Ludinou, Sušice, Špičky, Teplice nad Bečvou, Tučín, Týn nad Bečvou, Ústí, Veselíčko, Výkleky a další.   

 

 

Další města a obce, kde jezdíme pro autovraky:

 

Odtah autovraku přímo do recyklační firmy

 

3. svozová oblast zahrnuje mnoho měst, velkých a malých obcí. Zákazníkovi kromě likvidace zdarma nabízíme i velice výhodný odtah zdarma. Třetí svozovou oblast reprezentují především města Bruntál, Břidličná, Krnov, Olomouc a Přerov. Bezplatně jezdíme samozřejmě také do jejich blízkého okolí. Odtah ZDARMA na likvidaci nebo pro výkup provádíme v rámci Severní Moravy a Slezska. Naše třetí svozová oblast pokrývá okrajovou část Moravskoslezského kraje, nemalou část Zlínského kraje a Olomouckého kraje.

 

 
Volejte pro výkup a likvidaci
Napište nám